Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tukan London Restaurant Centrum

Přehled hodnocení
68% celkově
79% personál
71% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Zakourene prostredi, jidlo nic moc. Pamatuju si ze pri predchozi navsteve jsem mela nedopecenou rybu, kdy sice uznali chybu, ale cekat dalsich 30minut na jidlo se mi opravdu nechtelo. Maji vyborne drinky to je jedno velke plus.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Splnilo se asi to co jsem od restaurace očekával. Dobře jsem se s přítelkyní navečeřeli. V příjemném prostředí jsme poseděli takže asi nemám restauraci co vytknout
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na zelené pivo. Restaurace kousek od hlavního nádraží, bylo úplně plno. Interiér laděn, jak napovídá název, do Londýna. pivečko, obsluha super, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace v centru, tématika Anglie je pěkná. Šli jsme sem na zelené pivo, tak rezerve bylo nutností. Bylo úplně plno a obsluha pěkně stíhala. doporučujeme.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha naprosto nepříjemná, zadny usmev, žádné pochopeni, no děs! Jidlo průměrné, zadny zázrak. Prostředí tmavé, zakourene a to i v nekurackych prostorách. Zklamaní..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Hlavní slabinou této restaurace je vchod - je tak úspěšně maskovaný, že najít jej není úplně jednoduché. Naštěstí tam postává člověk se směrovkou. Celkově ji řadím mezi lepší průměr. Obsluha příjemná, prostředí v rámci možností také, jídlo adekvátní. Hodně asi potěší kuřáky, jelikož hlavní místnost je určena pro ně i v době oběda. Naštěstí do nekuřácké části to není cítit. Na obchodní jednání se ale moc nehodí, spíše na posezení s kamarády u piva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tukan London Restaurant Centrum

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO