Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Tukaloka Café

Tukaloka café je místem s klidnou a příjemnou atmosférou, která je provoněná jemnou kávou, kterou tu dostávají z rukou farmářů. Každý týden obměňují jedna zrna, aby potěšili chuťové buňky i těch největších ochutnavačů a milců káv. Dále mají stále k zakousnutí pochutiny pro všechny s rozličnými návyky a životními filozofiemi, takže tu dostanete jak vegetariánské, tak i veganské varianty slaných i sladkých palačinek, dortů a koláčů, quiche a mnoho dalších pochutin. Také všechny kávy jsou k dostání ve verzi s rostlinným mlékem. Další specialitou je Matcha čaj, který se díky svému množství antioxidantů obsaženém v jednom pouhém šálku, stal vítaným společníkem čajových dýchánků už v dávných dobách.


Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO