Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Trojský Vrch

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
83% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 9x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je příjemná, pohodlné sezení a k tomu skvělá obsluha, která je velice milá. Jídlo bylo také super - pochvalovali si všichni a každý měl něco jiného. Jediné co mi vadilo, bylo hodně zahulené prostředí, ale s tím se asi moc dělat nedá (kuřákům evidentně nevadilo :-) )
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha milá. Na zahrádce restaurace příjemné posezení. V případě plné restaurace obzvláště dlouhý čas při čekání na obsluhu na zahrádce restaurace. Výběr ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace se rádi vracíme. Mají dobré jídlo za přijatelnou cenu, prostředí je pěkné, jen bývá občas zakouřená. Takže až na to, že se zde smí v celé restauraci kouřit, je to tu super :)
Restaurace Trojský Vrch
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po praci neni lepší restaurace v okolí našeho bytu, kam zajít na fajnovou večeři, kterou splachnete pivkem. Zatím jsme byli vždy spokojeni a opět se brzo vrátíme :)
Restaurace Trojský Vrch Restaurace Trojský Vrch
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bezva posezení na zahrádce v letních dnech nad pivkem, jako bonus super burger či jiné chuťovky z menicka. Do teto restaurace se vždy rádi vracíme a vracet budeme
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí i chutné jídlo buhužel kazí přetížená, a nejspíš proto, nepříjemná obsluha. Když v kofole za 40Kc chybí 0,1l také to zamrzí. Pivo a jídlo bylo ovšem v absolutním pořádku.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné, uvnitř taky hezké, ale za me velké minus toalety. Sice nové, rekonstruované, ale chybělo mýdlo, jeden záchod nefungoval, bylo to tam neprijemne cítit a v kabince bylo mokro, což bych v takovém podniku asi řešila pravidelnejsi denní údržbou. Obsluha mi přišla lehce nepříjemná, ale bylo plno, což asi měla dost fofr, ovšem za to zákazník nemůže a podnik by v tom případě měl přidat posilu. Jídlo bylo dobre, mile nás překvapilo a porce byla taky velka. Ovšem u pití jsem dostala cca o půl deci pod míru, což obsluha (těžko rict jestli ucelne) vykompenzovala při placeni o namarkovani jedné položky méně. Šanci bych tomuto podniku asi jeste dala kvůli tomu jídlu, které nám vázne chutnalo, ale kvůli par nedostatkum to na čtyři hvězdičky proste není.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Paráda - pivo i štuc skvěle udržované, takhle natočenou hladinku s pravidelným kroužkováním na půllitru jinde běžně nedostanete. Chuť taky za jedna, čepují přímo z tanku. Jídlo též znamenité - jen si zkuste dát kachní stehno ze specialit.. ;-) Ceny přiměřené dané lokalitě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO