Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Trojský Vrch

Nová koncepce restaurace Trojský Vrch, která je nyní plzeňského typu, kde Vám kromě nového a příjemného interiéru nabízí i možnost sledování sportovních přenosů na velkoplošném projekčním plátně a spoustu dalších zajímavostí. Přijďte posedět na tankové pivo k české nebo mezinárodní kuchyni. Prostory restaurace jsou vhodné i k firemním nebo osobním oslavám.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po praci neni lepší restaurace v okolí našeho bytu, kam zajít na fajnovou večeři, kterou splachnete pivkem. Zatím jsme byli vždy spokojeni a opět se brzo vrátíme :)
Restaurace Trojský Vrch Restaurace Trojský Vrch
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Paráda - pivo i štuc skvěle udržované, takhle natočenou hladinku s pravidelným kroužkováním na půllitru jinde běžně nedostanete. Chuť taky za jedna, čepují přímo z tanku. Jídlo též znamenité - jen si zkuste dát kachní stehno ze specialit.. ;-) Ceny přiměřené dané lokalitě.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO