Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 39x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Trojský Vrch

Nová koncepce restaurace Trojský Vrch, která je nyní plzeňského typu, kde Vám kromě nového a příjemného interiéru nabízí i možnost sledování sportovních přenosů na velkoplošném projekčním plátně a spoustu dalších zajímavostí. Přijďte posedět na tankové pivo k české nebo mezinárodní kuchyni. Prostory restaurace jsou vhodné i k firemním nebo osobním oslavám.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrat jsme sedeli v casti u toalet a cisnik, ktery nas mel na starosti si nejakym, pro nas zahadnym zpusobem, neumel zorganizovat odnos sklenic a prinaseni piva. Meli jsme prazdne sklo a prosel kolem treba trikrat aniž by si vsiml. Jinak jidlo naprosto super a pivo take.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Nabídka jídel velmi dobrá a vybrané pokrmy opravdu chutné. Zpočátku vše bez potíží, se zaplněním restaurace však personál trochu přestal stíhat tempo a některé chvíle při čekání na další pití byly dost dlouhé.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Provedena rezervace na jméno, ale s poznámkou Ingress. Toto nebylo, z mě neznámeho důvodu, vůbec akceptováno. Protože nás bylo 8 a někteří mě neznají jménem, tak to bylo nepříjemné. Jídlo jako vždy výborné. Obsluha rychlá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO