Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Trojka Restaurant

Trojka Restaurant je nekuřácká restaurace, která se nachází ve sportovním centru Trojka Kolín. Připravují pro Vás kvalitní světovou kuchyni šéfkuchaře, který má 22 let praxi v italské gastronomii. Nabízí čerstvé ryby a mořské plody, které můžete skvěle kombinovat se salátovým barem, kde denně najdete čerstvé ovoce a zeleninu. Samozřejmostí je výběr z kvalitních vín, čerstvých limonád a dobrého piva.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme tu na pozdní oběd. Vyborna jídla, vyber, převažující italská kuchyně. Těstoviny na jedničku. Příjemné čistě prostředí . Doporučuji. Parkování je možné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, které odpovídá celkovému zaměření restaurace. Jídlo bylo velmi chutné a vše zásobovala zaštiťovala příjemná obsluha. Příjemný zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO