Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

TRITON Restaurant

Skrytý unikát Václavského náměstí - krápníková jeskyně přímo v centru Prahy. Jako byste se ocitli v jiném světě. TRITON Restaurant má pro každého přichystán nezapomenutelný zážitek – genius loci prostoru z roku 1912, originalita původního secesního interiéru, tradice špičkové gastronomie, antický příběh v sochách všude kolem vás.

Hosté se do TRITON Restaurantu rádi vracejí nejen kvůli nenapodobitelné atmosféře krápníkové jeskyně, ale i pro skvostnou gurmánskou kuchyni. Každý si v TRITON Restaurantu najde to své. Jedinečné prostory a osobitá atmosféra jsou ideální nejen pro romantickou večeři ve dvou, ale i k pořádání soukromých oslav i obchodních jednání. Přijďte se přesvědčit o tom, že duch místa je nesdělitelný.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí je opravdu vyjímečné a velmi komorní, ve skutečnosti je místnost restaurace menší než jak vypadá v galerii hotelu. Jídlo bylo vynikající, velmi zajímavá nabídka vín.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Místo v restauraci jsem si zarezervoval na chřestové menu, v 18:00 již nebyla k dispozici kompletní nabídka, nedostatek chřestu. Vzhledem k úrovni restaurace nepochopitelné. Junak vše v pořádku, jídlo kvalitní.
TRITON Restaurant TRITON Restaurant
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO