Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 73x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

TRITON Restaurant

Skrytý unikát Václavského náměstí - krápníková jeskyně přímo v centru Prahy. Jako byste se ocitli v jiném světě. TRITON Restaurant má pro každého přichystán nezapomenutelný zážitek – genius loci prostoru z roku 1912, originalita původního secesního interiéru, tradice špičkové gastronomie, antický příběh v sochách všude kolem vás.

Hosté se do TRITON Restaurantu rádi vracejí nejen kvůli nenapodobitelné atmosféře krápníkové jeskyně, ale i pro skvostnou gurmánskou kuchyni. Každý si v TRITON Restaurantu najde to své. Jedinečné prostory a osobitá atmosféra jsou ideální nejen pro romantickou večeři ve dvou, ale i k pořádání soukromých oslav i obchodních jednání. Přijďte se přesvědčit o tom, že duch místa je nesdělitelný.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné a netradiční prostředí vhodné pro romantické posezení. Polohou odpovídá spíše pro zahraniční turisty, ale nabídne za sice vyšši cenu, za to velmi kvalitní jídla a velmi profesionální obsluhu. Rádi se vrátíme. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
meli jsme spezialitu Vlasty Buriana nudle s jablky a kuretemajimave prostsrdi. Dejiny teto restaurace nam pan vrchni do detailu vysvetlil. Velice dobre jsme se v Tritonu citili a urcitejsme tam nebyli naposled. Jarmila Eichenberger Luzern
TRITON Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO