Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace TripleCaféBar

Jsme malý, ale útulný café bar, nově otevřený na začátku Vinohradské třídy, jen pár kroků od stanice metra Muzeum. TripleCaféBar nabízí kromě výborné italské kávy a velkého sortimentu lihovin také něco malého na zub. Připravíme vám čerstvé bagety, panini, sendviče, ke kávě můžete ochutnat domácí tiramisú nebo rumcake. Jelikož máme otevřeno již od ranních hodin není problém zastavit se u nás i na snídani. A že pospícháte do práce? Žádný problém. Jakýkoli druh kávy nebo čaje Vám připravíme do originálního kelímku. S sebou samozřejmě zabalíme i bagety, panini, sendviče nebo něco sladkého. Díky nevelkému prostoru je bar tím pravým místem pro Vaše soukromé party a oslavy. Na objednávku připravíme vše dle vašeho přání včetně studeného a teplého rautu. Připravujeme také pravidelné degustace vín, rumů a dalších lihovin, živou hudbu a zábavné večery jako třeba karaoke party.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO