Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace TripleCaféBar

TripleCaféBar je malý, ale útulný café bar, nově otevřený na začátku Vinohradské třídy, jen pár kroků od stanice metra Muzeum. Nabízí kromě výborné italské kávy a velkého sortimentu lihovin také něco malého na zub. Připraví vám čerstvé bagety, panini, sendviče, ke kávě můžete ochutnat domácí tiramisú nebo rumcake. Jelikož mají otevřeno již od ranních hodin není problém zastavit se i na snídani. Jakýkoli druh kávy nebo čaje vám připraví do originálního kelímku. S sebou samozřejmě zabalí i bagety, panini, sendviče nebo něco sladkého. Díky nevelkému prostoru je bar tím pravým místem pro vaše soukromé party a oslavy. Na objednávku připraví vše dle vašeho přání včetně studeného a teplého rautu. Připravují také pravidelné degustace vín, rumů a dalších lihovin, živou hudbu a zábavné večery jako třeba karaoke party.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO