Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tràng An

Bývalé "asijské bistro pod osmičkou", ale stále skvělá vietnamská kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opětovná návštěva a opět spokojenost. Měli jsme Pho bo a Bun Bo Kho, oboje bylo výborné. Menší porce na večeři bohatě stačí. Vyrazíte li sem na večeři, mějte jen na paměti, že restaurace zavírá v 19 hodin.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Naše první návštěva...před kulturou v Jatkách. Pro nově příchozí překvapivý systém objednání (na baru), kde dostanete pager. Když zabzučí, je vaše jidlo připraveno k vyzvednutí. Jídlu nelze nic vytknout, obsluha milá. Vrátíme se!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Moje první návštěva čistě v vietnamské restauraci, měl jsem PHO BO a smažený závitek, závitek mi moc chutnal, PHO Bo byla pro mě novinka, kamarádce chutnala moc, já to hodnotím tak jako průměr (spíš jde o mojí chuť, než že by to bylo špatně uvařené), ale jsem rád, že už jsem to ochutnal. Příště rád vyzkouším zase jiné jídlo co jsem ještě neměl.
Restaurace Tràng An
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO