Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

21 fotografií
Na mapě

Informace TOP Benecko Hotel

Moderní kuchyně, čerstvé a kvalitní suroviny, dobrý servis a příjemná atmosféra. Díky otevřené kuchyni vidíte, jak vzniká vaše jídlo pod rukama našich šikovných kuchařů.

Každé vaření začíná surovinami.

V restauraci v TOP Benecko Hotelu se rádi potkávají s menšími pěstiteli a chovateli, kteří poskytují to nejlepší ze své produkce. Většinu farem dokonce sami pravidelně navštěvují. Jde jim o budování přátelského vztahu dodavatel - odběratel.

Zdravé a kvalitní vaření v sobě zahrnuje výběr surovin. Proto si vybírají čerstvé a kvalitní suroviny s jasným původem. Vaří bez zbytečných příměsí, polotovarů a potravin s nevhodnými "éčky". Jídla připravují podle tradičních receptur. Žádné suché směsi, žádný drobivý polotovar. Poctivé masové a zeleninové vývary bez instantních bujónů.

Kuchyně v TOPu je hostům otevřena. Přímo z restaurace můžou sledovat čilé dění v kuchyni. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás potěšilo !

Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno