Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tonkin Café

První vietnamská večerka, kde se domluvíte, kde nakoupíte produkty od místních firem či od farmářů, a kde budou k mání suroviny na pho či bunbonambo. Zároveň místo, kam si zajdete pro radu, jak nerozvařit nudle a jak ubalit závitek. 

Jo, a je to taky kavárna.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Málá vietnamská kavárnička společně s obchodem se zajímavým sortimentem zboží. Výborné donuty a skvělá vietnamská káva společně s příjemnou a ochotnou obsluhou.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
I've been looking for a place to Vietnamese sandwiches for a long time in the center of Prague until I found this one. Very nice cosy place to drink Vietnamese cafe and eat Vietnamese sandwiches. This is also a shop where you can buy a lot of Asian goods. They don't serve hot food though so don't expect that when you come here.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kavárnička je opravdu velmi malá, vleze se sem asi tak 6 lidí. Připravená káva byla velmi chutná, donuty naprosto vynikající. Pro návštěvu v odpoledních hodinách si donuty rezervujte dopředu, jinak by na vás nemuselo zbýt
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO