Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 126x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tom's burger Valentinská

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tom's burger jsme měli v paměti z nabídek Slevomatu. Když jsme šli včera okolo, napadlo nás to zkusit. To, že nejsem v top burgrárně mi došlo už ve chvíli, kdy se pan kuchař neobtěžoval ani odpovědět na pozdrav. Usadili jsme se nahoře, protože jsme původně mysleli, že v suterénu jsou jen záchody. Nenapadlo nás hledat značení jinde, než na dveřích. Objednané burgery u o poznání milejší servírky byly různé. Můj cheeseburger tak nějak splnil očekávání vůči kvalitě i ceně podniku. Snad jen ten tymián v mase mi přišel trochu divný. Naproti tomu Tom's burger, který jsme čekali, že bude vlajkovou lodí burgárny, byl velký fail. Coleslaw v samotném burgeru jsem zažil asi poprvé. Syrové rajče, asi nejspíš absence dresinku a poměrně malé, a řekl bych, že nedochucené maso. To jsou věci, které bych určitě zlepšil. Navíc bych opravdu čekal, že burger pojmenovaný po podniku, kde se dělá, bude ten nejvíc nejvíc. Díky nízké ceně a ucházející kvalitě cheeseburgeru se možná ještě někdy zastavíme. Nejsem si ale jistý, jestli doporučíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Lehce dostupné MHD, hodně zahraničních turistů - zejména španělsky hovořících. Prostředí bylo na mě hrozně chaotické až stísněné, nicméně burger byl hotov během pár minut a stál za to.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na objednání jsme čekali 15 minut. Burger byl velmi dobrý,hranolky bohužel výrazně presolene.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Chodím sem pravidelně už od dob, kdy podnik vznikl. Za těch pět šest let se to tu v mnohém zlepšilo (hezčí prostředí, profesionálnější osluha, kratší čekání na jídlo), ale kvalita burgerů je stále ještě proměnlivá. Většinou dostanete dobře upravené maso, které je uvnitř krásně růžové, ale už z něj neteče, občas je to trochu bída. Ceny burgerů začínají na stovce. Čepují pivo Starosta, které nemohu doporučit, protože většinou chutná hrozně. Přes to všechno sem chodím ráda. Podnik je nekuřácký a na příhodném místě, obsluha je velmi milá a mají velký výběr amerických limonád a piv v plechu.
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci vřele doporučuji. Příjemná obsluha, prostředí i vynikající jídlo. Osobně jsem měla Boston burger a ta omáčka i maso byly výborné. Steakové bylinkové hranolky s BBQ omáčkou taktéž.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Až na přesolené hranolky celkem slušné jídlo, respektive hamburger. Nenadchnul, ale ani neurazil.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO