Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tom's burger Valentinská

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tom's burger jsme měli v paměti z nabídek Slevomatu. Když jsme šli včera okolo, napadlo nás to zkusit. To, že nejsem v top burgrárně mi došlo už ve chvíli, kdy se pan kuchař neobtěžoval ani odpovědět na pozdrav. Usadili jsme se nahoře, protože jsme původně mysleli, že v suterénu jsou jen záchody. Nenapadlo nás hledat značení jinde, než na dveřích. Objednané burgery u o poznání milejší servírky byly různé. Můj cheeseburger tak nějak splnil očekávání vůči kvalitě i ceně podniku. Snad jen ten tymián v mase mi přišel trochu divný. Naproti tomu Tom's burger, který jsme čekali, že bude vlajkovou lodí burgárny, byl velký fail. Coleslaw v samotném burgeru jsem zažil asi poprvé. Syrové rajče, asi nejspíš absence dresinku a poměrně malé, a řekl bych, že nedochucené maso. To jsou věci, které bych určitě zlepšil. Navíc bych opravdu čekal, že burger pojmenovaný po podniku, kde se dělá, bude ten nejvíc nejvíc. Díky nízké ceně a ucházející kvalitě cheeseburgeru se možná ještě někdy zastavíme. Nejsem si ale jistý, jestli doporučíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto luxusní burgery, mám srovnání i s dalšími, proto zrovna sem chodím opakovaně. Slečna je vždycky milá, ochotná a nebojí si povídat.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velky vyber burgeru od malych (odhaduju tak 100g masa) az po 3XL burgery :) muj chilli burger byl dobrej, ale cekal jsem, ze bude jalapenos s chilli palit vic.. Hranolky s majolkou klasika
Restaurace Tom's burger Valentinská
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Výborné burgry a domací hranolky. Ceny přijatelné. Obsluha vstřícná rychlá. Doporučuji
Restaurace Tom's burger Valentinská

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO