5 fotek

Restaurace Tom's burger Valentinská

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení Restaurace Tom's burger Valentinská

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Tom's burger jsme měli v paměti z nabídek Slevomatu. Když jsme šli včera okolo, napadlo nás to zkusit. To, že nejsem v top burgrárně mi došlo už ve chvíli, kdy se pan kuchař neobtěžoval ani odpovědět na pozdrav. Usadili jsme se nahoře, protože jsme původně mysleli, že v suterénu jsou jen záchody. Nenapadlo nás hledat značení jinde, než na dveřích. Objednané burgery u o poznání milejší servírky byly různé. Můj cheeseburger tak nějak splnil očekávání vůči kvalitě i ceně podniku. Snad jen ten tymián v mase mi přišel trochu divný. Naproti tomu Tom's burger, který jsme čekali, že bude vlajkovou lodí burgárny, byl velký fail. Coleslaw v samotném burgeru jsem zažil asi poprvé. Syrové rajče, asi nejspíš absence dresinku a poměrně malé, a řekl bych, že nedochucené maso. To jsou věci, které bych určitě zlepšil. Navíc bych opravdu čekal, že burger pojmenovaný po podniku, kde se dělá, bude ten nejvíc nejvíc. Díky nízké ceně a ucházející kvalitě cheeseburgeru se možná ještě někdy zastavíme. Nejsem si ale jistý, jestli doporučíme.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Chodím sem pravidelně už od dob, kdy podnik vznikl. Za těch pět šest let se to tu v mnohém zlepšilo (hezčí prostředí, profesionálnější osluha, kratší čekání na jídlo), ale kvalita burgerů je stále ještě proměnlivá. Většinou dostanete dobře upravené maso, které je uvnitř krásně růžové, ale už z něj neteče, občas je to trochu bída. Ceny burgerů začínají na stovce. Čepují pivo Starosta, které nemohu doporučit, protože většinou chutná hrozně. Přes to všechno sem chodím ráda. Podnik je nekuřácký a na příhodném místě, obsluha je velmi milá a mají velký výběr amerických limonád a piv v plechu.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace