Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 1 074x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tom's burger Máneska

Přijďte si pochutnat na burgerech tak lahodných, že si o nich šuškají celé Vinohrady! Tom's burger Máneska nabízí klasické poctivé burgery v různých velikostech, trochu tex-mex a dokonalé pivo na čepu. Na burgerovém menu najdete nejen tradiční, ale i neobyčejné kombinace chutí, které činí z Tom's burgerů jedinečný zážitek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace prošla rekonstrukcí ale co se zlepšilo na prostredi zhoršilo se na burgerech. Dříve vynikající s pevnou bulkou která se nerozmocila, více druhů jako goat burger, cuacamole atd. Nyní Bulka rozmocena a chut jen průměrná s levným zelím. Personál spíše amatérský a nepříjemný zejména zrzavá slečna . Očividně i po obměně kuchaře která je dost znat. Domácí limonády již bez ovoce ochuzene za zbytečné moc peněz. Neustále jsme byli upozorňování ze některé věci z lístků jsou jen pro vouchery. Roky jsme zde chodili ale nyní měníme podnik.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Personál restaurace byl milý, prostředí zrekonstruované restaurace bylo příjemné a je dobře sladěno s orientací podniku. K jídlu jsme si dali burger s bylinkovými hranolky. Samotné maso bylo připraveno přesně tak jak mělo být a jídlo bylo celkově velmi chutné. Podnik hodnotím jako jednu s lepších burgráren a návštěvu doporučuji. Na závěr jedna malá připomínka ohledně jídelního lístku, ve kterém chybí informace o gramáži masa jednotlivých variant.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná a ochotná obsluha, krásné a stylové prostředí. Burger (menu) bylo výborné. Velká porce. Rychlost naservírování.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO