Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Tlustá Noha

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto úžasné , jako při předchozí návštěvě. Mohu jen doporučit
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pokud se člověk chce dobře v Sokolvě najíst, a to i večer, pak Tlustou Nohu mohu jen doporučit. Oběd je časově náročnější, né vždy Vám půl hodiny stačí, ale když s tím počítáte dopředu, žádný problém.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice prijemna navsteva, jidlo bez chyby a opravdu jsme si pochutnali. Servis skvely. Muzeme jen doporucit! Jen tem co tady resi ceny, zkuste si teda zajet nekdy do restaurace na podobne urovni v Praze a budete koukat. Ceny jsou zde opravdu prumerne. At se dari...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající flank steak a lahodný dezert Vanilkový mascarpone s jahodami... Vyzdvihnul bych možnost objednat si i jídlo mimo nabídku a to po domluvě s šéfkuchařem. Doporučuji všem,kteří dokáží ocenit kvalitu a ne kvantitu. Navrátil D.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět dokonalý gastronomický zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídla čistých čerstvých chutí, moderně prezentována. Alena Tichá
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Večer byl velice příjemný. Obsluha restaurace byla ochotná, příjemná a milá, jídlo vynikající a připravené rychle. Navíc vyhovuje nekuřácké prostředí. Podnik jsme určitě nenavštívili naposled. Mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
třetí návštěva.. vcelku zklamání.. polévka chuťově příjemná s výjimkou ne až tak dobrých brambor, kachna vyžádáná medium.. prošlá a konec tuhý.. omluva za kuchaře a slib, že příští návštěvu to napraví nám asi příští volbu dost "usnadní".. už jen tak zcela jistě asi ne..pivo uznám dobré a dezert maskarpone s čerstvou jahodou a hoblinkou čokolády není umění.. a pozn. na konec.. měl jsem reserve na 17.30h a až v tu dobu přesně se restaurace po krátké uzávěrce znovu otevřela.. a nečekal jsem venku sám :-(
Restaurace Tlustá Noha Restaurace Tlustá Noha Restaurace Tlustá Noha Restaurace Tlustá Noha
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jak jinak, jídlo vynikající, příjemná obsluha, je skvělé, že i v Sokolově můžete pozvat přátelé na tak příjemné posezení. Je pravda, že ten kdo chce zajít na vepřo knedlo zelo za co nejlevnější cenu ho tady opravdu nenajde.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO