Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tlustá Koala

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Útulný interiér, příjemné prostředí. Ačkoliv je hospoda kuřácká mají slušné odvětrávání, takže i pro nekuřáky snesitelné. Jídlo poctivé, Únětické pivo super a dobře načepované. Obsluha velmi milá a svižná, jen by mohl majitel opravit vchodové dveře, protože se nedovírají a obsluhující personál je za dobu naší tříhodinové návštěvy po hostech zavíral 36x (od doby, co jsme to začali počítat) a za to má náš obdiv.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemná restaurace blízko náměstí republiky. Čepuje se zde i pivo Únětice. Nabídka jídla je dobrá a nápaditá. Obsluha milá, příjemná, všímavá a rychlá.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí. Široký výběr různých značek piv, včetně méně známých. Moc se mi zde líbilo, zabloudili jsme sem na drink po večeři a odcházel jsem naprosto spokojen. P.S. Ochutnejte pivo Koala a Kocour

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO