Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tlustá Koala

Tlustá Koala je restaurace v centru Prahy zařízená ve stylu útulného anglického pubu. Interiér se vyznačuje dřevěným obložením, důrazem na detail, měkkým teplým světlem a možností sedět v boxech odděleně od ostatních hostů. Koala je připravená na jedlíky i na ty, kteří se jen chtějí zastavit na “jedno”. V nabídce má deset různých točených piv, takže Vás jen tak neomrzí. A v jídelním lístku si každý vybere, ať už dává přednost české klasice, nebo naopak hledá zpestření. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Útulný interiér, příjemné prostředí. Ačkoliv je hospoda kuřácká mají slušné odvětrávání, takže i pro nekuřáky snesitelné. Jídlo poctivé, Únětické pivo super a dobře načepované. Obsluha velmi milá a svižná, jen by mohl majitel opravit vchodové dveře, protože se nedovírají a obsluhující personál je za dobu naší tříhodinové návštěvy po hostech zavíral 36x (od doby, co jsme to začali počítat) a za to má náš obdiv.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemná restaurace blízko náměstí republiky. Čepuje se zde i pivo Únětice. Nabídka jídla je dobrá a nápaditá. Obsluha milá, příjemná, všímavá a rychlá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO