3 fotky

Restaurace Tlustá Koala

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Tlustá Koala

Tlustá Koala je restaurace v centru Prahy zařízená ve stylu útulného anglického pubu. Interiér se vyznačuje dřevěným obložením, důrazem na detail, měkkým teplým světlem a možností sedět v boxech odděleně od ostatních hostů.
Koala je připravená na jedlíky i na ty, kteří se jen chtějí zastavit na “jedno”. V nabídce má deset různých točených piv, takže Vás jen tak neomrzí. A v jídelním lístku si každý vybere, ať už dává přednost české klasice, nebo naopak hledá zpestření. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Útulný interiér, příjemné prostředí. Ačkoliv je hospoda kuřácká mají slušné odvětrávání, takže i pro nekuřáky snesitelné. Jídlo poctivé, Únětické pivo super a dobře načepované. Obsluha velmi milá a svižná, jen by mohl majitel opravit vchodové dveře, protože se nedovírají a obsluhující personál je za dobu naší tříhodinové návštěvy po hostech zavíral 36x (od doby, co jsme to začali počítat) a za to má náš obdiv.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace