Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tiebreak

Pražská restaurace v bezprostřední blízkosti tenisových kurtů nabízející mezinárodní i česká jídla. K dispozici je zde prostorná letní zahrádka. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 4
prostředí 3
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborný hovězí burger (i když dávám přednost brioškové housce, tahle byla opravdu dobrá), chutné (tlusté) hranolky, povedená domácí majonéza i barbecue omáčka, to vše v příjemném prostředí "sportovní" restaurace (je součástí tenisového areálu).
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Nečekaným zážitkem pro nás byla večeře v této tenisty navštěvované restauraci před naším divadelním představením ve Vile Štvanice. Nemohli jsme neochutnat husí kaldoun, jehož každé sousto bylo božskou manou - nadýchaný krém s rafinovaně ukrytými kousky zeleniny, drůbků a velkými kusy husího opečeného masa se doslova rozpouštěl v ústech a s každým soustem měl intenzivnější chuť!!! A oba hlavní chody stály také za to - jak kuřecí po Thajsku s kokosovým mlékem, tak Opečené špecle s krkovicí tak umně upravenou, že by se kuchař směle mohl ucházet o ohodnocení v Grand Restuarant výběru... BRAVO Tiebreak!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO