Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 24x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tichá kavárna

Přehled hodnocení
90% celkově
92% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 14x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kavárna je uprostřed sídliště v klidné části parku. Veškeré produkty jsou čerstvé. Mnou vybrané byly i chutné. Kavárna nabízí možnost klidného posezení a chutného jídla. Personál je ochotný. Všude je čisto.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další naše návštěva, tentokrát ve větším počtu s kamarády, a vše na jedničku s hvězdičkou. Prostředí příjemné, i když trošku rušné, obsluha moc fajn a jídlo i pití vynikající. Obzvlášť mi chutnala palačinka se zmrzlinou a borůvkami :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Naše druhá návštěva této skvělé kavárny a rozhodně ne poslední :-) Personál milý a velmi pohotový, prostředí pěkné, tiché a útulné, ceny nanejvýš příznivé, pestrá nabídka alko i nealko nápojů a menších jídel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Konečně jsme zavítali do této kavárny. Čekala jsem příjemné místo, ale přesto jsem byla velmi mile překvapena. Personál milý a velmi pohotový, prostředí pěkné a útulné, ceny nanejvýš příznivé, pestrá a široká nabídka nápojů i menších jídel, quiche i dort moc dobrý a skvěle fungující špalíček. Brzy zavítáme znovu i s kamarády :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další návštěva mé oblíbené kavárny, opět vynikající hořká horká čokoláda, k tomu výborný mátový čajík a jedno kafíčko. Nelze nic vytknout, všem mohu jedině doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tichý přístav uprostřed sídliště. Příjemné a klidné prostředí. Horkou čokoládu jsem už pil i lepší, ale 4 z 5 si zaslouží. Personál milý a ochotný. A nápad se "špalíčkem" (kdo navštíví, pochopí) by klidně mohly adoptovat i restaurace se slyšící obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
velmi prijemna obsluha, vynikajici dorty i quiche, velky vyber.. spokojenost :) .
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Konečně jsme zavítali do této kavárny, kde obsluhou jsou většinou neslyšící, zato super lidi! Ceny jsou na Prahu super, interiér je moc příjemná a v meníčku mají krásně popsáno, jak si má člověk objednat pomocí kolíčku na stole. Káva byla dobrá, jasně nejdražší kávovar a nejvýběrovější kávu nemají, ale pochutnali jsme si. A hlavně výběr sladkého sortimentu byl také moc slušný. Dns to byl karamelový cheesecake, příště snad jejich "slavné" palačinky. Těším se také, až bude lto a zastavíme se na točené Svijany. Určitě to nebyla první návštěva, nejen proto, že to budeme mít v budoucnu blízko :-)
Tichá kavárna

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO