Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tichá kavárna

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, která zaměstnává neslyšící obsluhu. Součástí kavárny je i domácí pekárna, kde neslyšící pekařky mistrně připravují každý den domácí dorty nejen pro kavárnu, ale také na objednávku. Kavárna nabízí příjemné posezení v nekuřáckém, bezbariérovém prostoru, jehož součástí je také dětský koutek pro nejmenší. Kromě výborné kávy a jiných lahodných nápojů, nabízí kavárna i místní specialitu – sladké a slané palačinky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
velmi prijemna obsluha, vynikajici dorty i quiche, velky vyber.. spokojenost :) .
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Konečně jsme zavítali do této kavárny, kde obsluhou jsou většinou neslyšící, zato super lidi! Ceny jsou na Prahu super, interiér je moc příjemná a v meníčku mají krásně popsáno, jak si má člověk objednat pomocí kolíčku na stole. Káva byla dobrá, jasně nejdražší kávovar a nejvýběrovější kávu nemají, ale pochutnali jsme si. A hlavně výběr sladkého sortimentu byl také moc slušný. Dns to byl karamelový cheesecake, příště snad jejich "slavné" palačinky. Těším se také, až bude lto a zastavíme se na točené Svijany. Určitě to nebyla první návštěva, nejen proto, že to budeme mít v budoucnu blízko :-)
Tichá kavárna
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO