Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 23x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tichá kavárna

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, která zaměstnává neslyšící obsluhu. Součástí kavárny je i domácí pekárna, kde neslyšící pekařky mistrně připravují každý den domácí dorty nejen pro kavárnu, ale také na objednávku. Kavárna nabízí příjemné posezení v nekuřáckém, bezbariérovém prostoru, jehož součástí je také dětský koutek pro nejmenší. Kromě výborné kávy a jiných lahodných nápojů, nabízí kavárna i místní specialitu – sladké a slané palačinky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kavárna je uprostřed sídliště v klidné části parku. Veškeré produkty jsou čerstvé. Mnou vybrané byly i chutné. Kavárna nabízí možnost klidného posezení a chutného jídla. Personál je ochotný. Všude je čisto.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další naše návštěva, tentokrát ve větším počtu s kamarády, a vše na jedničku s hvězdičkou. Prostředí příjemné, i když trošku rušné, obsluha moc fajn a jídlo i pití vynikající. Obzvlášť mi chutnala palačinka se zmrzlinou a borůvkami :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Naše druhá návštěva této skvělé kavárny a rozhodně ne poslední :-) Personál milý a velmi pohotový, prostředí pěkné, tiché a útulné, ceny nanejvýš příznivé, pestrá nabídka alko i nealko nápojů a menších jídel.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO