Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tichá kavárna

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, která zaměstnává neslyšící obsluhu. Součástí kavárny je i domácí pekárna, kde neslyšící pekařky mistrně připravují každý den domácí dorty nejen pro kavárnu, ale také na objednávku. Kavárna nabízí příjemné posezení v nekuřáckém, bezbariérovém prostoru, jehož součástí je také dětský koutek pro nejmenší. Kromě výborné kávy a jiných lahodných nápojů, nabízí kavárna i místní specialitu – sladké a slané palačinky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívit Tichou kavárnu v tomto zimních období je výborný nápad, horká čokoláda a káva krásně zahřeje, k tomu výtečný dort Míša a domácí věneček, to prostě nemá chybu. Všem doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další opakovaná návštěva Tiché kavárny za oblíbenou horkou hořkou pudinkovou čokoládou, jako vždy v těchto zimních měsících krásně zahřála. Mohu všem doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nápad zajít v tomto nepříjemném deštivém počasí do Tiché kavárny se ukázal jako výborný nápad. Horká čokoláda zahřála, mátový čaj také a k tomu vynikající palačinka. Co víc si přát..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO