Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tichá kavárna

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, která zaměstnává neslyšící obsluhu. Součástí kavárny je i domácí pekárna, kde neslyšící pekařky mistrně připravují každý den domácí dorty nejen pro kavárnu, ale také na objednávku. Kavárna nabízí příjemné posezení v nekuřáckém, bezbariérovém prostoru, jehož součástí je také dětský koutek pro nejmenší. Kromě výborné kávy a jiných lahodných nápojů, nabízí kavárna i místní specialitu – sladké a slané palačinky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Konečně jsme zavítali do této kavárny. Čekala jsem příjemné místo, ale přesto jsem byla velmi mile překvapena. Personál milý a velmi pohotový, prostředí pěkné a útulné, ceny nanejvýš příznivé, pestrá a široká nabídka nápojů i menších jídel, quiche i dort moc dobrý a skvěle fungující špalíček. Brzy zavítáme znovu i s kamarády :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další návštěva mé oblíbené kavárny, opět vynikající hořká horká čokoláda, k tomu výborný mátový čajík a jedno kafíčko. Nelze nic vytknout, všem mohu jedině doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tichý přístav uprostřed sídliště. Příjemné a klidné prostředí. Horkou čokoládu jsem už pil i lepší, ale 4 z 5 si zaslouží. Personál milý a ochotný. A nápad se "špalíčkem" (kdo navštíví, pochopí) by klidně mohly adoptovat i restaurace se slyšící obsluhou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO