Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tiburón

Přehled hodnocení
90% celkově
93% personál
89% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi prijemne prostredi s ochotnym personalem (ktery ma ale obcas jeste prostor pro zlepseni). Vyborna vina a dobry pomer cena/kvalita u jidla. Stoji za navstevu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Když jsme poprvé tuto restauraci navštívili, bylo to krátce po jejím otevření a zanechala v nás velmi příjemné pocity. Servis byl velice profesionální, nádherné prostředí a vynikající paella plná mořských plodů. Znovu natěšeni jsme tuto restauraci znovu navštívili a bohužel se už tak skvělý zážitek neopakoval. Tím však nechci říci, že bychom nebyli spokojeni, jen bychom řekli, že úroveň celkově o trošičku poklesla, i tak se ale vrátíme, protože nám chutnalo, jen už to není ten top.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opakovaná návštěva španělské restaurace nás opět příjemně překvapila hned u vchodu, kde se podávaly tradiční tapas a sangria. Tentokrát jsme zvolili posezení v kryté terase restaurace. Personál milý a pohotový. Vyzkoušeli jsme tatar z chobotnice, španělské jelítko. Jako hlavní pokrm potom salát s krevetami v tempuře a steak z argentinského hovězího. Vše dokonalé. DOPORUČUJEME.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Málo známá španělská restaurace ve středu Pardubic s milým personálem a velmi zajímavou nabídkou jídel. Kromě tapas a klasické paelly, nás tentokrát oslovil jako předkrm salát s krevetami a karamelizovanými ořechy, i hlavní jídlo grilovaná chobotnice nebo slávky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradičně umístěná moderní španělská restaurace do velkých historických místností ala styl velkých španělských tančíren. Stálý jídelní lístek s velikou nabídkou různých druhů tapas, ryb a mořských plodů. Nechybí dva druhy paelly a možnost objednávky speciálních jídel.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Před několika měsíci nově otevřená tradiční španělská restaurace v rekonstruovaných prostorách prvorepublikového hotelu. Zajímavá nabídka španělských pokrmů včetně tapas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný personál a prostředí, výběr tapas je opravdu moc dobrý. Určitě bych doporučil marninovanou chobotnici nebo kalamary. Tiburón patři mezi nejkvalitnější restaurace v Pardubicích a neváhal bych se vrátit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po divadelním představení jsme se rozhodly s kamarádkou strávit příjemný večer v této restauraci. Rády doporučujeme, výborné jídlo, tapas i drinky, luxusní prostřední s příjemným perosonálem. Přejeme mnoho spokojených hostů.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO