Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tiburón

Přehled hodnocení
89% celkově
88% personál
85% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci bych doporučila k návštěvě bez pochybností! Jídlo výborné, velice chutné a skvěle naservírované, prostředí krásné. Jěště trochu potrénovat paní číšnici (snažila se, ale maličko nezapadá do kategorie) a je to na jedničku s hvězdičkou.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V Pardubicích patřící ke špičce gastronomie. Jídlo bývá famozní, především předkrmy jsou super :-) Personál opravdu na úrovni a jen mi tam prostě něco chybí v atmosféře, ale to asi dělají ty vysoké stropy, ne ceny, stropy. I když ceny možná také :-) :-) Projedl jsem si toho hodně, ale i tak nemohu dát 5 stars. 4,25 je mé reálné hodnocení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi prijemne prostredi s ochotnym personalem (ktery ma ale obcas jeste prostor pro zlepseni). Vyborna vina a dobry pomer cena/kvalita u jidla. Stoji za navstevu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Když jsme poprvé tuto restauraci navštívili, bylo to krátce po jejím otevření a zanechala v nás velmi příjemné pocity. Servis byl velice profesionální, nádherné prostředí a vynikající paella plná mořských plodů. Znovu natěšeni jsme tuto restauraci znovu navštívili a bohužel se už tak skvělý zážitek neopakoval. Tím však nechci říci, že bychom nebyli spokojeni, jen bychom řekli, že úroveň celkově o trošičku poklesla, i tak se ale vrátíme, protože nám chutnalo, jen už to není ten top.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opakovaná návštěva španělské restaurace nás opět příjemně překvapila hned u vchodu, kde se podávaly tradiční tapas a sangria. Tentokrát jsme zvolili posezení v kryté terase restaurace. Personál milý a pohotový. Vyzkoušeli jsme tatar z chobotnice, španělské jelítko. Jako hlavní pokrm potom salát s krevetami v tempuře a steak z argentinského hovězího. Vše dokonalé. DOPORUČUJEME.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Málo známá španělská restaurace ve středu Pardubic s milým personálem a velmi zajímavou nabídkou jídel. Kromě tapas a klasické paelly, nás tentokrát oslovil jako předkrm salát s krevetami a karamelizovanými ořechy, i hlavní jídlo grilovaná chobotnice nebo slávky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradičně umístěná moderní španělská restaurace do velkých historických místností ala styl velkých španělských tančíren. Stálý jídelní lístek s velikou nabídkou různých druhů tapas, ryb a mořských plodů. Nechybí dva druhy paelly a možnost objednávky speciálních jídel.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO