Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tiburón

V restauraci Tiburón si můžete vychutnat pečlivě vybrané delikatesy, profesionální kuchyň, kolekci vín vybranou předními someliéry. Klasický španělský Tapas bar nabízí širokou škálu pochutin nejlepší kvality. Členitost prostoru celkově s kapacitou až 150 lidí umožňuje zorganizovat takřka libovolnou akci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci bych doporučila k návštěvě bez pochybností! Jídlo výborné, velice chutné a skvěle naservírované, prostředí krásné. Jěště trochu potrénovat paní číšnici (snažila se, ale maličko nezapadá do kategorie) a je to na jedničku s hvězdičkou.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V Pardubicích patřící ke špičce gastronomie. Jídlo bývá famozní, především předkrmy jsou super :-) Personál opravdu na úrovni a jen mi tam prostě něco chybí v atmosféře, ale to asi dělají ty vysoké stropy, ne ceny, stropy. I když ceny možná také :-) :-) Projedl jsem si toho hodně, ale i tak nemohu dát 5 stars. 4,25 je mé reálné hodnocení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO