Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 59x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Theatro

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Naprosty prumer ve vsem: jidlo, obsluha a prostredi. Konfritovana kachna s bramborovym knedlikem me nijak neurazila, ani nijak nepotesila. V poledne v nekurackem prostoru slo vcelku dost citit cigaretovy kour.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace se za poslední dobu výrazně zhoršila (cca. rok). Porce jsou větší, ale jídlo ničím nezaujme, s mírnými nedostatky jako je mírně studené maso a syrová cibulka. Několikrát jsme v době oběda měli problémy s obsluhou - naposledy skoro hodina čekání na jídlo když jsme do restaurace přišli jako jedni z prvních a odcházeli i u stolech co dorazili půl hodiny po nás. Bohužel se nám ani nikdo neomluvil :(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Theatro chodíme rádi. Nejčastěji sem chodíme na krevety, které tu připravují na tři různé způsoby. Jsou velmi chutné a vždy se na ně velmi těšíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Theatru jsem dnes realizoval pracovní oběd. Krásné prostředí harmonicky doplňuje pohotová a usměvavá obsluha. Jídlo rozhodně není špatné. Za cenu okolo 100 - 150 Kč dostanete jednoduchá jídla typu smažená treska či roštěnka. Trochu jako v luxusní závodní jídelně, ale jídlo skutečně poctivé a zdařile upravené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsem v Theatro realizoval obchodní oběd. Servis v podobě mladých slečen předvedl dobrý, možná pod tíhou přívalu hostů, trochu nervóznější výkon. U jídla jsem zvolil nenáročnou variantu. Vinná klobása byla dobrá, stejně jako vařené brambory.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulná restaurace s chutnou kuchyní a milou obsluhou. Byli jsme maximálně spokojeni. Bohužel dle informace personálu již nadále s Restu nespolupracují.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi, ktere dava i jisty pocit soukromi. Ceny primerene, obsluha vsimava a mila, ale ne servilni. Pred ci po predstaveni, prioadne i jen tak na posezeni s prateli lze rozhodne doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Již na první dojem zaujme krásný interiér. Obsluha také pomůže hosta připravit na příjemně strávené chvíle, které jistojistě přijdou. Polední menu (já: treska, zelenina a kuskus; kolegyně: orientální směs s rýží) považuju vzhledem k ceně velmi dobrou „investici“.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Jídlo bylo přesolené.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO