Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 59x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Theatro

Pod vyhlášenou kavárnou THEATRO Cafe & Restaurant se nachází THEATRO Music Club. Kavárna nabízí mimo klasických nápojů a koktejlů i domácí limonády, obsáhlé menu à la carte včetně čerstvých, domácích těstovin.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Naprosty prumer ve vsem: jidlo, obsluha a prostredi. Konfritovana kachna s bramborovym knedlikem me nijak neurazila, ani nijak nepotesila. V poledne v nekurackem prostoru slo vcelku dost citit cigaretovy kour.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace se za poslední dobu výrazně zhoršila (cca. rok). Porce jsou větší, ale jídlo ničím nezaujme, s mírnými nedostatky jako je mírně studené maso a syrová cibulka. Několikrát jsme v době oběda měli problémy s obsluhou - naposledy skoro hodina čekání na jídlo když jsme do restaurace přišli jako jedni z prvních a odcházeli i u stolech co dorazili půl hodiny po nás. Bohužel se nám ani nikdo neomluvil :(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Theatro chodíme rádi. Nejčastěji sem chodíme na krevety, které tu připravují na tři různé způsoby. Jsou velmi chutné a vždy se na ně velmi těšíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO