Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The Tavern

The Tavern svým hostům otevírá brány pravidelně od středy do soboty večer. Doporučeno je vytvořit si rezervaci. Celý bar je nekuřácký a nabízí také posezení na venkovní terase. Vybírat můžete ze široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů či pravých amerických burgerů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dostali jsme tip, že se jedná o nejlepší burgrárnu v Praze. Čím víc o tom přemýšlím, tím jsem si jistější, že je to pravda. Burger byl naprosto luxusní, k tomu pivo (ne standardní gambrinus nebo plzeň) a ta omáčka s hranolky...prostě paráda! Už se těším na další návštěvu :) Chce to určitě rezervaci, nebo se stane, že budete čekat - Taverna je opravdu malinká :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme chuť na hamburger, slyšela jsem o tomhle místě z doslechu, tak jsme vyzkoušeli. Účel splněn, hlad byl zahnán. Příjemné venkovní posezení, vnitřek restaurace opravdu malý.
Restaurace The Tavern
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi žádané místo, doporučuji rezervaci předem. Prostředí je trochu hlučné, protože podnik je menší a většinou plný. Burgerem podávají ve stylových ošatkách. Maso je výborné, burgerové housky o něco slabší.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO