Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mama Lucy

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dostal jsem voucher jako dárek - nejdřív jsem byl trochu skeptický k restauraci přímo u Staromáku - že to bude jen turistické lákadlo.. , ale příjemně mě překvapila jakousi otevřeností, milým přístupem i velmi dobrou kvalitou jídla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Mali sme objednané BBQ rebierka,ale vôbec ich nemali v ponuke,kuchár o ničom nevedel a nakoniec nám "vnútili" ponuku dňa - kačicu s komentárom, že zľava nám ostanene na všetko,čo si vyberieme. Tak sme si vybrali kačicu za dvojnásobnú cenu(ponuka dňa bola steak alebo kačica). Jedlo nebolo zlé, ale tešili sme sa na objednané rebierka.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
30 CZK cover charge per head. WTF? 49 CZK for Pilsner? It wasn't even tankove. WTF? Ingredients seemed to be sourced from MAKRO, which doesn't quite cut it for the base prices. While this restaurant is on the edge of the Old Town Square, which often means slightly higher prices, the quality didn't match up. Our steaks were ok, but everything else had nothing special going for it. Waitress asked us for a piece of paper confirming we got our reservation with Alakarte and told use we wouldn't get the discount without the paper. We were the only lunch reservation...Fortunately, I had my mobile, so I could show her the e-mail. Haven't experienced that before now. Gave us a 20% discount card for the next visit with the bill, but with the cover charge, what's the point. Probably won't go back.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný večer, který splnil naše očekávání.Byli jsme spokojeni. Sleva byla uplatněna hned. Mohu doporučit.A pleasant evening which fulfilled our expectations. The food was good and the discount was applied immediatelly. My recommendation.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemně překvapilo. Z obrázků to vypadá mnohem hůř. Bohužel obsluha byla bez zájmu - typická pro restaurace, kde ví, že příjdete jednou a již ne víckrát (Pro cizince). Ale nebyla nezdvořilá.Jídlo nebylo úplně dokonalé - biftek objednaný jako rare, byl medium.. Ale chuťově nebyl špatný, maso bylo čerstvé. I cena jídla je na steakhouse poměrně příznivá. I s ohledem na lokalitu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Great location, nice homey ambiance but felt like a tourist....mostly due to high prices, VERY slow service ....overall OK experience but won't be going back any time soon.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO