Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mama Lucy

Poctivá česká kuchyně, originální interiér a luxusní poloha v srdci Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí – to je stylový podnik Mama Lucy.
Originálnímu interiéru dominuje sytě červená barva. Stěny zdobí štípaná keramická a zrcadlová mozaika, pod stropem se houpou nejen nerezové lampy, ale i obří chilli paprička.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dostal jsem voucher jako dárek - nejdřív jsem byl trochu skeptický k restauraci přímo u Staromáku - že to bude jen turistické lákadlo.. , ale příjemně mě překvapila jakousi otevřeností, milým přístupem i velmi dobrou kvalitou jídla.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemně překvapilo. Z obrázků to vypadá mnohem hůř. Bohužel obsluha byla bez zájmu - typická pro restaurace, kde ví, že příjdete jednou a již ne víckrát (Pro cizince). Ale nebyla nezdvořilá.Jídlo nebylo úplně dokonalé - biftek objednaný jako rare, byl medium.. Ale chuťově nebyl špatný, maso bylo čerstvé. I cena jídla je na steakhouse poměrně příznivá. I s ohledem na lokalitu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO