Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 189x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Liberec

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
82% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 94x
4 72x
3 19x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V půl druhé už bylo z poledního menu jen jedno jídlo a polévka, vybrali jsme si z klasického menu. Čekací doba trochu větší, ale pořád v normě. Jídlo bylo chutné, o tom žádná, ale porce nikterak velká. Celková cena za dvě osoby přes 600 korun mi za oběd nepřišla zrovna jako "lidovka", v porovnání třeba s brněnskou Annapurnou je tohle spíš slabší průměr ve všech ohledech. Škoda.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva po delší době opět nebyla zklamáním. Výborný opečený sýr jako předkrm, kuřecí korma jako hlavní chod. Jako vždy výborné a veliká porce. Obsluha příjemná. Jediné malé mínus byla nemožnost si objednat vodu z kohoutku- obsluha tvridla že je pouze teplá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo, obsluha, prostředí 10 z 10 :) určitě se znovu stavím na výborné kari.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší indická a naše nejoblíbenější restaurace v Liberci. Vždy, když sem zavítáme, je to pro nás svátek. Zkusili jsme tentokrát i exotickou zmrzlinu a byla vynikající a pěkná keramická miska nám zůstala na památku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné (jehněčí kari, s plackami "nan bramborový"). Dostatečná porce a jídlo chuťově srovnatelné s originálním kari (mám zkušenosti s indickou kuchyní z pobytu v Malajsii). Jen se na jídlo trochu déle čeká (cca 3/4 hodiny), ale dá se to pochopit, restaurace byla plná a čekání v příjemném prostředí tolik nevadí.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám líbilo, jídlo bylo výborné. Jen jemně pikantní rýže byla opravdu pikantní. Obsluha příjemná. Jen nás trochu zklamalo, že nám kuchař odmítl udělat "ochutnávkové" menu, které měli v nabídce a to z důvodu jednoho velkého stolu a více objednávek. V menu byly vlastně tři jídla a nějaké přílohy, takže jen o jedno jídlo více, než jsme si každý dali, jelikož jsme tam byli ve dvou. Takže jsme to moc nepochopili. Jinak vše bylo skvělé.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nic extra, na Liberec průměr a cenově předraženo. Již nikdy více !!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci vřele doporučuji, personál je velmi ochotný (dokonce kvůli nám zůstali déle), atmosféra je opravdu krásná i výhled na náměstí Liberce je fajn a v neposlední řadě jídlo! Na přítelkyni bylo sice lehce ostré, ale vykompenzovala to výborná pistáciová a mangová zmrzlina. Mě jídlo chutnalo maximálně, vegetariánské, jehněčí, předkrmy - všechno skvělé.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO