Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 189x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Liberec

Tématická restaurace přinášející světoznámou chuť Indie. Indičtí kuchaři připravují klasické vegetariánské a nevegetariánské speciality spojené s neodolatelnými lákavými orientálními vůněmi, rozmanitou stravu z Tandoori - hliněné pece na indický chléb. V atmosféře relaxační orientální hudby si zde hosté mohou vychutnat řadu indických léčebných a povzbuzujících čajů, originálních mléčných a jogurtových nápojů, indických vín, piv a džusů, nebo si vypůjčit vodní dýmku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V půl druhé už bylo z poledního menu jen jedno jídlo a polévka, vybrali jsme si z klasického menu. Čekací doba trochu větší, ale pořád v normě. Jídlo bylo chutné, o tom žádná, ale porce nikterak velká. Celková cena za dvě osoby přes 600 korun mi za oběd nepřišla zrovna jako "lidovka", v porovnání třeba s brněnskou Annapurnou je tohle spíš slabší průměr ve všech ohledech. Škoda.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO