Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 158x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Liberec

Tématická restaurace přinášející světoznámou chuť Indie. Rodilí, indičtí kuchaři připravují klasické vegetariánské a nevegetariánské speciality spojené s neodolatelnými lákavými orientálními vůněmi, rozmanitou stravu z Tandoori - hliněné pece na indický chléb. V atmosféře relaxační orientální hudby si zde hosté mohou vychutnat řadu indických léčebných a povzbuzujících čajů, originálních mléčných a jogurtových nápojů, indických vín, piv a džusů, nebo si vypůjčit vodní dýmku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nezklamala. Nabízí zajímavé obědové menu - možnost kombinovat více jídel a vyzkoušet tak tradiční indickou kuchyni. Příjemné klidné prostředí. Rádi budeme návštěvu opakovat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je vždy příjemná atmosféra, jak díky hudbě, tematickým dekoracím, tak příjemné obsluze. Jídlo je vždy skvělé. Velké plus je, že se zde už dá platit i kartou. Jedinou nevýhodou je, že nás občas přijde obsloužit pán (zřejmě majitel), který téměř nemluví česky nebo mu není rozumět.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vstup do restaurace je velice neudžovaný, samotná restauraceš je OK. Velký výběr jídel, nedoporučuji s mořskými plody prakticky bezmasa. Hodinová čekecí doba včetně i na polévku, nesouhlasí jídelní lístek na webových stránkách se skutečností
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO