Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 186x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Liberec

Tématická restaurace přinášející světoznámou chuť Indie. Rodilí, indičtí kuchaři připravují klasické vegetariánské a nevegetariánské speciality spojené s neodolatelnými lákavými orientálními vůněmi, rozmanitou stravu z Tandoori - hliněné pece na indický chléb. V atmosféře relaxační orientální hudby si zde hosté mohou vychutnat řadu indických léčebných a povzbuzujících čajů, originálních mléčných a jogurtových nápojů, indických vín, piv a džusů, nebo si vypůjčit vodní dýmku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva po delší době opět nebyla zklamáním. Výborný opečený sýr jako předkrm, kuřecí korma jako hlavní chod. Jako vždy výborné a veliká porce. Obsluha příjemná. Jediné malé mínus byla nemožnost si objednat vodu z kohoutku- obsluha tvridla že je pouze teplá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo, obsluha, prostředí 10 z 10 :) určitě se znovu stavím na výborné kari.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší indická a naše nejoblíbenější restaurace v Liberci. Vždy, když sem zavítáme, je to pro nás svátek. Zkusili jsme tentokrát i exotickou zmrzlinu a byla vynikající a pěkná keramická miska nám zůstala na památku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO