Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 158x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Hradec Králové

Přehled hodnocení
87% celkově
82% personál
84% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 100x
4 41x
3 10x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný personál, jídlo vynikající
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné jídlo, mohu jen doporučit
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Tezko se hodnoti neco, kde jste ani nebyli. Cesky se s nima domluvit moc nejde a anglicky jsem zjistila ze taky ne. Takze ve finale rekli ze rezervaci nikde nevidi tudiz mame smulu :-D jinak ale vim ze jidlo tu maji dobre.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Tuto restauraci nemohu doporučit, protože jsme byly s přítelkyní šokovány přístupem personálu. Zamluvila jsem si 2 místa na 12.30. Vybraly jsme si jídlo z týdenního menu. Číšník nás upozornil, že si můžeme objednat jen podle jídelního lístku, protože máme rezervaci. Zrušila jsem tedy rezervaci, přesedly jsme si k jinému stolu. Opět odmítli naši objednávku. Přitom v restauraci byli jen 4 hosté. Nechali nás tedy odejít, zároveň jsem zrušila objednávku na pátek večer pro 4 osoby. Před rokem jsem opakovaně navštívila s přáteli v poledne tuto restauraci, s tímto jsem se však nesetkala. Naštěstí jsme byly velmi spokojené v nedaleké restauraci. V.G.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Typicky indicka restaurace v centru mesta, moc mila obsluha a pravdepodobne jedno z nejlepsich indickych jidel v regionu. Jedinym problemem shledavam vysoke ceny, ktere jsou navic v nekterych pripadech odlisne od tech v jidelnim listku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Díky Restu jsme tuto restauraci navštívili a vydali se proměnit Restu voucher. Jídlo bylo skvostné a byli jsme tam s malými dětmi a přístup personálu byl velmi vstřícný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo v restauraci bylo fantastické, nicméně měli jsme pár výhrad: Ceny jídel se na internetu lišily oproti těm v restauraci, na internetu také avizovali, že točí plzeň, nicméně v nabídce v restauraci byly pouze točené Svijany. Slečna servírka byla milá, ale vůbec nerozuměla jídlům, která restaurace nabízí, nedokázala nám v ničem poradit, a tak jsme veškeré objednávky dělali v angličtině s manažerem restaurace - Indem, který byl ochotný a nápomocný podat radu. Vzhledem k tomu, že mám srovnání s Prahou, tak myslím, že na Hradec Králové byla jídla drahá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO