Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 144x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Hradec Králové

Přehled hodnocení
91% celkově
87% personál
87% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 94x
4 38x
3 7x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navštěvuji opakovaně. Tentokrát jsme zde měli pracovní večeři, která proběhla naprosto v pořádku. Velmi milá obsluha, chutné jídlo a příjemné prostředí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci jsme nebyli poprvé, ale bylo to poprvé, kdy jsme nebyli úplně spokojeni. Naše výtka je směřována k personálu, který tentokrát více jak pokulhával a jehož přístup se nedá hodnotit jako příliš vstřícný. Jídlo bylo dobré s výjmkou Chicken malai tikka, které bylo opravdu nedobré a neautentické(do Indie jezdím velmi často, takže si myslím, že dokáži posoudit). Poměr cena/výkon není ideální. V této cenové kategorii bych si již představovala lepší kvalitu a to jak v případě jídla, tak v případě personálu.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dlouhé čekání na jídlo, kuřecí kousky bohužel vlažné a hooodně malá porce, ale jinak chutné a slečna co nás obsluhovala velice příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměrná indická restaurace. Menší porce, vyšší ceny. Personál nemastný neslaný. V Pardubicích je ind.restaurace lepší. Co nám opravdu chutnalo byl čaj masala .
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako vzdy prijemne straveny vecer, dobre jidlo a siroky vyber,nekuracky prostor. Snad jen obsluha by mohla byt proaktivnejsi a nabidnout vhodne kombinace tem,kteri indii tolik neznaji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět jsme byli spokojeni, jen se tentokrát trochu déle čekalo na jídlo, ale to bylo podmíněno posledním dnem platnosti voucherů ze Slevomatu :) Zase jsme mohli zkusit další dobroty.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zvenku jsem měl trošku obavu (vypadá jako obyčejná hospoda a ještě je to pomalované) ale uvnitř bylo vše skvělé a jídlo výborné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace se velmi rádi vracíme, nejen , že nás neustále jejich indická kuchyně překvapuje, ale i prostředí na nás dýchá takovou jinou klidnější atmosférou:) Zjistili jsme, že jídlo , které známe, je vždy jako originál, prostě překvapí! Opravdu výborné!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající restaurace, rádi tam s manželkou chodíme při našich výročích. Jídlo pro gurmány, doporučuji zavedení nealko aperitivu a zlepšení dnes obsluhujícího mladého muže v českém či anglickém jazyce.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO