Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 152x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Royal Maharaja Hradec Králové

Přehled hodnocení
89% celkově
84% personál
85% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 97x
4 40x
3 10x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Typicky indicka restaurace v centru mesta, moc mila obsluha a pravdepodobne jedno z nejlepsich indickych jidel v regionu. Jedinym problemem shledavam vysoke ceny, ktere jsou navic v nekterych pripadech odlisne od tech v jidelnim listku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Díky Restu jsme tuto restauraci navštívili a vydali se proměnit Restu voucher. Jídlo bylo skvostné a byli jsme tam s malými dětmi a přístup personálu byl velmi vstřícný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo v restauraci bylo fantastické, nicméně měli jsme pár výhrad: Ceny jídel se na internetu lišily oproti těm v restauraci, na internetu také avizovali, že točí plzeň, nicméně v nabídce v restauraci byly pouze točené Svijany. Slečna servírka byla milá, ale vůbec nerozuměla jídlům, která restaurace nabízí, nedokázala nám v ničem poradit, a tak jsme veškeré objednávky dělali v angličtině s manažerem restaurace - Indem, který byl ochotný a nápomocný podat radu. Vzhledem k tomu, že mám srovnání s Prahou, tak myslím, že na Hradec Králové byla jídla drahá.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
V Hradci Králové je Royal Maharaja asi nejlepší indickou restaurací. Jídlo je zde vždy v pořádku. Prostředí normální. Občas déle trvající příprava jídla. Personál průměrný.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Indická restaurace The Royal Maharaja nás jídlem zatím nikdy nezklamala. Vždy bylo vše výborné. Je však třeba počítat s tím, že příprava jídla je zde často delší. A personál není zrovna nejlepší..
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
I přes to,že jsem měl potvrzenou rezervaci na tel. i emailu, res. ji měla jinak ! Čekali jsme dost dlouho na vyřízení,ačkoliv byl obsazen jen jeden stůl. Při konzumaci přišli hosté s malým vřískajícím dítětem,které ev identně rušilo celou restauraci. Snad to nevadilo jen jeho rodičům. Byl to zkažený dojem z jinak příjemné restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemný podnik se skvělým jídlem. Kuchyně úplně odlišná od jiných podniků. Oba s přítelkyní jsme byli velmi spokojeni. V budoucnu se jistě vrátíme a můžeme všem s klidným svědomím doporučit.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navštěvuji opakovaně. Tentokrát jsme zde měli pracovní večeři, která proběhla naprosto v pořádku. Velmi milá obsluha, chutné jídlo a příjemné prostředí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO