Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

1 fotografie
Náplavní 2011, Praha 1, Praha
· Nyní zavřeno (10:00 - 18:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace THE REAL MEAT SOCIETY

Když jsme otevřeli nás obchod před 8 lety, lidé si klepali na čelo. Prodávat jen české maso, i když vysoké kvality, znělo jako naprostá šílenost. My jsme přežili a nastartovali trend českého masa a malých řeznictví. Přivedli jsme české kravky a prasata zase ven a zajisté se zásadně zasadili o to, že lidé nyní preferují maso z Čech.


Vždy jsme bojovali o co nejlepší životní podmínky farmářských zvířat a pečlivě vybírali naše farmáře. Zvířata musí žít ven či mít ven přístup, porážíme jen na malinkatých jatkách po jednom kuse a naše zvířata tam nejsou převážena. Věříme v pastevní chovy (grass-fed) a podporujeme chovy původních plemen. Naši farmáří chovají zvířata por nás, nedopují je antibiotiky a hormony. Drtivá většina zvířat pochází ze Středočeského kraje. Stali jsme se i prvním certifikovaným bio řeznictvím v ČR.


Maso staříme za sucha a zpracováváme vše, od čumáčku po ocas. Je to náročnější, ale máme úžasný tým kuchařů a řezníků. Věříme v sůl a hygienu, nepoužíváme nitráty. Většina našich výrobků je bezlepkových. Milujeme jak staré receptury tak moderní trendy nejlepší řeznické kuchyně.


Zkuste naší kuchyni a naše výrobky. Vše je jak má být...


Děkujeme vám všem za podporu, moc si vás zákazníků vážíme


Michaela a Paul Day (zakladatelé)

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba