Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 5

Přehled hodnocení
81% celkově
80% personál
78% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 3x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasický The Pub se samovýčepy na stole, velmi dobrou Plzní, soutěžní obrazovkou a běžným hospodským jídlem typu tatarák, burger, žebra, koleno - tentokrát schovaný v poněkud obskurním brownfieldu u Smíchovského nádraží. Díkybohu (!!!) komplet kuřácký!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme zašli s přáteli. Jako předkrm jsme měli plněné papričky jalapeños, jako hlavní jídlo jsme si o jednali burger. Obě jídla byla dobrá, ale průměrná. Co nás ale zaujalo a bavilo, byla možnost čepovat si pivo sám (naše první návštěva takového druhu pivnice).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace The Pub splní veškerá očekávání. Příjemná obsluha, moderní interier a především výborné jídlo! Ceny jsou možná trochu vyšší, ale za takový germánský zážitek nebudete peněz litovat!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Podruhé v PUBu za poslední měsíc a musím říct, že takový průměr. Pivo samozřejmě super, člověk si točí pěkně sám. S jídlem se PUBy všeobecně hodně zlepšíli za posledních pár let. Výtku mám ale k burgerům. Měl jsem dva. Bulka je moc velká a hlavně hutná. Burger se nadá zmáčknout a všechno vám pak teče po rukou. Doporučuju měkčí bulky.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
V restauraci jsme byli poprvé a naposledy, Servírka pořád chodila a ptala se jestli něco nepotřebujeme, bylo až nepříjemné. Měli jsme voucher na 160 gramové burgery, v nabídce pouze 140g, takže jiná horší nabídka. Na WC nešly zavřít dveře, jak na pánských, tak dámských.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Personal perfektniiii, mega pratelskej :) jidlo bylo dobry, akorat burger mel trochu sušší maso a houska byla tvrdsi.. Pivko samozrejme perfektni! :) doporucuji
Restaurace The PUB Praha 5 Restaurace The PUB Praha 5 Restaurace The PUB Praha 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělý samoobsluhy bar s vynikající slečnou servirkou, vždy usmevava a pamatuje si i po první návštěvě! Určitě zapusobilo a budeme chodit pravidelně. Plátno, fotbálek i šipky!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je situovaná ve sklepní části, což je výhodně v létě při horkém počasí, neboť tam bude chládek. Pivo - Plzeň si můžete sami dotáčet dle potřeby z pípy na stole. Klobásové prkénko bylo vynikající a množství jídla bylo dostačující. Včera 5.5.2016 jsme měli bonus navíc - hrála jazzová kapela.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO