Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 5

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
No z konceptů the Pub v Praze asi neslabší jedinec. Moc se mi nelíbí že je to kuřácké zařízení ale to brzy skončí jídlo by mohlo být kvalitnější co se týče piva super
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasický The Pub se samovýčepy na stole, velmi dobrou Plzní, soutěžní obrazovkou a běžným hospodským jídlem typu tatarák, burger, žebra, koleno - tentokrát schovaný v poněkud obskurním brownfieldu u Smíchovského nádraží. Díkybohu (!!!) komplet kuřácký!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme zašli s přáteli. Jako předkrm jsme měli plněné papričky jalapeños, jako hlavní jídlo jsme si o jednali burger. Obě jídla byla dobrá, ale průměrná. Co nás ale zaujalo a bavilo, byla možnost čepovat si pivo sám (naše první návštěva takového druhu pivnice).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace The Pub splní veškerá očekávání. Příjemná obsluha, moderní interier a především výborné jídlo! Ceny jsou možná trochu vyšší, ale za takový germánský zážitek nebudete peněz litovat!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Podruhé v PUBu za poslední měsíc a musím říct, že takový průměr. Pivo samozřejmě super, člověk si točí pěkně sám. S jídlem se PUBy všeobecně hodně zlepšíli za posledních pár let. Výtku mám ale k burgerům. Měl jsem dva. Bulka je moc velká a hlavně hutná. Burger se nadá zmáčknout a všechno vám pak teče po rukou. Doporučuju měkčí bulky.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
V restauraci jsme byli poprvé a naposledy, Servírka pořád chodila a ptala se jestli něco nepotřebujeme, bylo až nepříjemné. Měli jsme voucher na 160 gramové burgery, v nabídce pouze 140g, takže jiná horší nabídka. Na WC nešly zavřít dveře, jak na pánských, tak dámských.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Personal perfektniiii, mega pratelskej :) jidlo bylo dobry, akorat burger mel trochu sušší maso a houska byla tvrdsi.. Pivko samozrejme perfektni! :) doporucuji
Restaurace The PUB Praha 5 Restaurace The PUB Praha 5 Restaurace The PUB Praha 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělý samoobsluhy bar s vynikající slečnou servirkou, vždy usmevava a pamatuje si i po první návštěvě! Určitě zapusobilo a budeme chodit pravidelně. Plátno, fotbálek i šipky!
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO