Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 5

V atraktivním interiéru je vám k dispozici 78 míst u deseti stolů se samovýčepy a 12 míst na baru, teplá i studená barová kuchyně, velkoplošná projekce, wi-fi, sportovní TV kanály, pódium pro hudební a jinou produkci, ale hlavně online Pivní hry ve výtoči piva!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme zašli s přáteli. Jako předkrm jsme měli plněné papričky jalapeños, jako hlavní jídlo jsme si o jednali burger. Obě jídla byla dobrá, ale průměrná. Co nás ale zaujalo a bavilo, byla možnost čepovat si pivo sám (naše první návštěva takového druhu pivnice).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace The Pub splní veškerá očekávání. Příjemná obsluha, moderní interier a především výborné jídlo! Ceny jsou možná trochu vyšší, ale za takový germánský zážitek nebudete peněz litovat!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Podruhé v PUBu za poslední měsíc a musím říct, že takový průměr. Pivo samozřejmě super, člověk si točí pěkně sám. S jídlem se PUBy všeobecně hodně zlepšíli za posledních pár let. Výtku mám ale k burgerům. Měl jsem dva. Bulka je moc velká a hlavně hutná. Burger se nadá zmáčknout a všechno vám pak teče po rukou. Doporučuju měkčí bulky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO