Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 2

Restaurace The PUB Praha 2 je prvním článkem řetězce The PUB v Praze a nabízí vám své služby již od roku 2007. Poloha restaurace v centru Prahy cca 200 metrů od náměstí I.P.Pavlova zajišťuje vynikající dopravní spojení v denních i nočních hodinách. U některého z deseti samovýčepních stolů si můžete sami načepovat vynikající tankovou Plzeň nebo si objednat jiný nápoj z bohatě zásobeného baru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá plzeň, jídlo a široká nabídka rumů, pozorná obsluha. Byl jsem tu opravdu spokojen. Možnost točit si pivo sám u stolu jen doplňuje uvolněnou náladu a podporuje soutěživého ducha :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fakt je, že jsme ze začátku návštěvy byli v restauraci jediní, ale to, co předvedl pan vrchní se nedá slovy popsat. Zkusím to.....byl jedinečný, geniální, ochotný atd.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pub bar je super místo, pokud máte ve svém okolí většinu pivařů. Ti vždycky tohle místo velmi ocení.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO