Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 13

Přehled hodnocení
80% celkově
86% personál
81% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 9x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí je stejně jako v každém pubu. Možnost čepovat si sám pivo je skvělá a proto sem rád chodím. Personál je ochotný a příjemný. Kritiku si ale zaslouží jídlo, které mi moc nechutnalo. Měl jsem kuřecí křídla a nebyla nic moc. Spíše podprůměrná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Chodíme sem občas s kolegy po práci a vzdy super, jídlo je fajn, pivko výborný a my si nemáme na co stěžovat. Takže určitě doporučuji, hospoda je ideální na setkávání se s přáteli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili za účelem večeře a pivka. Bohužel hned po příchodu nemohli dohledat naší rezervaci přes RESTU (kde byla potvrzená), nicméně bylo volno a tak nás usadili v pohodě. Bohužel u menšího stolu, kde není možné si sám točit pivo. Jídlo (burger) byl spíš průměrný, žádný odvaz. Prostředí příjemné, nekuřácké a hezké. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná restaurace, prostorná, vzdušná a světlá. Obsluha je velmi milá a vstřícná (s jídlem rádi poradí). Polední menu je poměrně obsáhlé, nabídka v menu také. Polévky mají poctivé a jídlo perfektní - burger byl fantastický. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Určitě doporučuji při posezení s přáteli. Měli jsme tatarák a byl opravdu výborný. Pivo jsme si raději nechali čepovat, protože Plzeň si zaslouží ruku mistra a bylo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasický pub jako každý jiný, kde si můžete načepovat pivo, nebo objednat na stůl. Prostředí slušné a čisté, obsluha celkem příjemná a jídla jsou dobrá, na menu trochu dražší
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Interaktivni koncept, jednoduchy design, profesionalni obsluha, dobry pomer v ramci ceny a kvality pro prazskou lokalitu, to vse najdete v The Pub u metra Nove Butovice. Jde o retezcovou restauraci. V dane oblasti rozhodne nezklame.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkove asi takový standard jaký lze očekávat, jídlo by přes ty ceny mohlo být o něco lépe udělané a dochucené, prostředí hezké, jen se tam vše hrozivě rozléhá a tak často není slyšet vlastního slova. Pivo samozřejmě dobre.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO