Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 13

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Sice nemám tomuto podniku moc co vytknout, ale zároveň mě vůbec neuchvátil. Atmosféra nulová a přístup obsluhy celkem vlažný. Polední menu mi chutnalo, ceny jsou lehce vyšší, ale pořád snesitelné. Přidanou hodnotou nebo nějakou jiskru pro mě tato restaurace bohužel nemá.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí normální, pokud někdo někdy byl v The Pub, tak ho nemůže nic překvapit. Obsluha byla na jedničku, jídlo standartní k pivu, k tomu také nemám co říct. Jinak tedy bylo v restauraci dost rušno, takže jsme s kamarády museli na sebe občas řvát.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí je stejně jako v každém pubu. Možnost čepovat si sám pivo je skvělá a proto sem rád chodím. Personál je ochotný a příjemný. Kritiku si ale zaslouží jídlo, které mi moc nechutnalo. Měl jsem kuřecí křídla a nebyla nic moc. Spíše podprůměrná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Chodíme sem občas s kolegy po práci a vzdy super, jídlo je fajn, pivko výborný a my si nemáme na co stěžovat. Takže určitě doporučuji, hospoda je ideální na setkávání se s přáteli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili za účelem večeře a pivka. Bohužel hned po příchodu nemohli dohledat naší rezervaci přes RESTU (kde byla potvrzená), nicméně bylo volno a tak nás usadili v pohodě. Bohužel u menšího stolu, kde není možné si sám točit pivo. Jídlo (burger) byl spíš průměrný, žádný odvaz. Prostředí příjemné, nekuřácké a hezké. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná restaurace, prostorná, vzdušná a světlá. Obsluha je velmi milá a vstřícná (s jídlem rádi poradí). Polední menu je poměrně obsáhlé, nabídka v menu také. Polévky mají poctivé a jídlo perfektní - burger byl fantastický. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Určitě doporučuji při posezení s přáteli. Měli jsme tatarák a byl opravdu výborný. Pivo jsme si raději nechali čepovat, protože Plzeň si zaslouží ruku mistra a bylo výborné.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO