Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 13

Přehled hodnocení
82% celkově
84% personál
84% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 6x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili za účelem večeře a pivka. Bohužel hned po příchodu nemohli dohledat naší rezervaci přes RESTU (kde byla potvrzená), nicméně bylo volno a tak nás usadili v pohodě. Bohužel u menšího stolu, kde není možné si sám točit pivo. Jídlo (burger) byl spíš průměrný, žádný odvaz. Prostředí příjemné, nekuřácké a hezké. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná restaurace, prostorná, vzdušná a světlá. Obsluha je velmi milá a vstřícná (s jídlem rádi poradí). Polední menu je poměrně obsáhlé, nabídka v menu také. Polévky mají poctivé a jídlo perfektní - burger byl fantastický. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Určitě doporučuji při posezení s přáteli. Měli jsme tatarák a byl opravdu výborný. Pivo jsme si raději nechali čepovat, protože Plzeň si zaslouží ruku mistra a bylo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasický pub jako každý jiný, kde si můžete načepovat pivo, nebo objednat na stůl. Prostředí slušné a čisté, obsluha celkem příjemná a jídla jsou dobrá, na menu trochu dražší
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Interaktivni koncept, jednoduchy design, profesionalni obsluha, dobry pomer v ramci ceny a kvality pro prazskou lokalitu, to vse najdete v The Pub u metra Nove Butovice. Jde o retezcovou restauraci. V dane oblasti rozhodne nezklame.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkove asi takový standard jaký lze očekávat, jídlo by přes ty ceny mohlo být o něco lépe udělané a dochucené, prostředí hezké, jen se tam vše hrozivě rozléhá a tak často není slyšet vlastního slova. Pivo samozřejmě dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost. Konečně parádní hospoda poblíž metra butovice. Jídlo vynikající, personál příjemný a o plzeňské 12 ani nemusím psát. Největší plus bych dal, že je restaurace zcela nekuracka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Absolutní spokojenost!!!
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hezka hospoda. Jidlo bylo dobre. Dala bych same klady az na to ostre osvetleni. Zajimave jsou i obrazovky s vypitym pivem z ostatnich mest. Hospodu doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Točí zde černé pivo, jednoznačné plus.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO