Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Restaurace The PUB Praha 13

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Z našich 2 návštěv nás vždy zklamala obsluha, která dle mého dělá opravdu hodně. Přes týden večer plný podnik, zapomněli na jedno jídlo a místo omluvy přišlo “aha o tom nic nevím”... celkový přístup byl otrávený. O víkendu přes oběd byla návštěva mnohem lepší, ovšem náš číšník opět vypadal, jako by mu naše přítomnost vadila. Jídlo dražší, ale dobré a chutné. Pokud je v podniku hodně lidí, je tam hluk. Příště raději zvolíme jiný podnik, být jiná obsluha tak bych i doporučil...

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Objednané 3x burger a 1x žebra a výsledek = spálené burgery na černo - přitom 1x bylo jenom požadováno “propečený” a 1x bez zeleniny = 2 spálené a bez zeleniny a 1x se zeleninou a spálené také - proběhla stížnost - odpoveď chcete jiný? my že ne a oni mlčky šli dál ... žebra mi chutnali a s tím nebyl problém - obsluha vázne jen jeden z týmu 3 lidí byl ze začátku v pohodě a objektivní (mladší vyšší pán) jinak je vše špatně + pár vedle nás dostal k zaplacení naše piva a nám nikdo něrekl že se to vynulovalo na výčepu u nás (chyba jako hrom) a že platba teda bude na nás s tím že jim “důvěřujeme” resp. ty 3 piva je na účet buď podniku nebo nás - čert ví jak to tady funguje mimochodem - platili jsme je my což je ok ale proboha přijdu a vzhledem ke slušnému vychování řeknu - pardon “stalo se to a to”. Celkové hodnocení je děs běs a hrůza za poslední roky jsme nic nezažili nic podobného. NEDOPORUČUJI jakoukoli návštěvu v tomto podniku a je fakt škoda že tento personál dokáže odradit lidi.

  • Uživatelská fotka z The PUB Praha 13

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba