Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 13

The PUB Pilsner Unique Bar je franchisingový koncept restaurací, který spojuje kvalitní kuchyni, výborné pivo a skvělou zábavu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili za účelem večeře a pivka. Bohužel hned po příchodu nemohli dohledat naší rezervaci přes RESTU (kde byla potvrzená), nicméně bylo volno a tak nás usadili v pohodě. Bohužel u menšího stolu, kde není možné si sám točit pivo. Jídlo (burger) byl spíš průměrný, žádný odvaz. Prostředí příjemné, nekuřácké a hezké. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná restaurace, prostorná, vzdušná a světlá. Obsluha je velmi milá a vstřícná (s jídlem rádi poradí). Polední menu je poměrně obsáhlé, nabídka v menu také. Polévky mají poctivé a jídlo perfektní - burger byl fantastický. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Určitě doporučuji při posezení s přáteli. Měli jsme tatarák a byl opravdu výborný. Pivo jsme si raději nechali čepovat, protože Plzeň si zaslouží ruku mistra a bylo výborné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO