Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 1

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je celkem rusna. Jidlo normalni dobre, ale zadny velky zazitek. Sli jsme sem kvuli moznosti si tocit pivo u stolu. Jenze jeho chut opravdu spatna. Jakoby vyplachle trubky chlorem. Jako zazitek dobry, ale jit na dobre pivo se da i jinam
Restaurace The PUB Praha 1
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Zážitek? Celkově hrůza!! Pozvali jsme si rodinu a přátele, že spolu prožijeme příjemný večer. Přestože jsme si s předstihem přes Restu.cz objednali stůl pro 10 lidí, tak nás servírka chtěla usadit ke dvěma odděleným stolům pro 6 lidí, protože prý mají plno a objednal jsem to pozdě. Protestoval jsem, že jsem stůl objednal před více než 14 dny a stůl mi byl potvrzen. Trval jsem na tom, že chceme sedět spolu, jelikož si chceme povídat jako jedna parta (proto jsme se sešli, že? :-). Servírka se nafoukla a zavedla nás ke stolu pro 10. Najednou to šlo! Nicméně, vedle seděla parta mladých Angličanů, kteří už měli řádně popito a po chvíli začali řvát své písničky tak nahlas, že jsme se vzájemně vůbec neslyšeli. Když jsem požádal, zda by s tím servírka nemohla něco udělat, řekla, že nemohla, že jsou restaurant, který se specializuje na turisty a oni si to tady chtějí užít! Takže opilý platící Angličan je evidentně důležitější zákazník, než platící Čech! Odešli jsme ihned po jídle, o hodinu dříve, než jsme měli v plánu. Pivo bylo výborné (uvařili ho v Plzni dobře :-), jídlo lehký podprůměr. Když jsme kolem půl deváté odcházeli, v údajně "plné hospodě" jsme byli jen my, Angličani a ještě jeden stůl, jinak prázdno. Už nás tam nikdy nikdo neuvidí. Opět se mi potvrdilo pravidlo: Nechoď do "turistických restaurací", tam o zákazníka zájem nemají.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
PUB je vyborny magnet nejen pro ceske ale i zahranicni pivare, ale i o zajemce o posezeni v prijemnem prostredi s modernimi technologiemi. Tentokrat jsem zde vyrazila se zahranicnimi prateli a ty cepovani piva na stole vylozene bavilo. Ve vetsi skupine jsme se zapojili do souteze a clovek ma tak o zabavu postarano.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
personál, pivo i víno výborné. doporučuji burgery a vlastnoručně natočené pivo k tomu. dobrá volba pro sledování ms v hokeji. kdyby vedle u stolu neseděla řvoucí skupina, nemělo by to chybu.
Celkově     
personál 3
prostředí 1
jídlo 3
V restauraci rve hudba. Pokud je vam mene nez 18, tak si to asi uzijete. Neda se tu si pokecat.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace proběhla v pohodě, při vstupu do podniku mě barman hned navedl na správné místo. Měli jsme rezervaci pro 3, ale ve správném čase jsme přišli pouze 2. Třetí kolega přišel cca po 10 minutách a u něj byl problém obdržet půllitr. Dvakrát zmáčknutý čudlík ani osobní objednání nepomohlo. Na obranu podniku nutno říct, že bylo úplně plno plus začátek fotbalu, plus 30 hlučných Skotů. Tento detail rozhodně nemohl pokazit zážitek ze skvělého odpoledne.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tentokrát se oběd moc nevydařil. Rezervaci jsme sice měli, ale ke stolu jsme se dostali později, až odešli hosté bez rezervace. Navíc jsme dostali hamburger se sýrem, i když byl objednán bez sýra. Znamenalo to tedy nový hamburger, ale čekání dalších cca 10 minut.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO