Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Praha 1

Unikátní restaurace a bar v samotném centru Prahy 1. Nechte se nalákat na některé z unikátních prvků, které jdou napříč celým řetězcem The PUB, jehož je tato provozovna vlajkovou lodí. Každý stůl je on-line připojen do Pivní soutěže s ostatními provozovnami The PUB po celé republice. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je celkem rusna. Jidlo normalni dobre, ale zadny velky zazitek. Sli jsme sem kvuli moznosti si tocit pivo u stolu. Jenze jeho chut opravdu spatna. Jakoby vyplachle trubky chlorem. Jako zazitek dobry, ale jit na dobre pivo se da i jinam
Restaurace The PUB Praha 1
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Zážitek? Celkově hrůza!! Pozvali jsme si rodinu a přátele, že spolu prožijeme příjemný večer. Přestože jsme si s předstihem přes Restu.cz objednali stůl pro 10 lidí, tak nás servírka chtěla usadit ke dvěma odděleným stolům pro 6 lidí, protože prý mají plno a objednal jsem to pozdě. Protestoval jsem, že jsem stůl objednal před více než 14 dny a stůl mi byl potvrzen. Trval jsem na tom, že chceme sedět spolu, jelikož si chceme povídat jako jedna parta (proto jsme se sešli, že? :-). Servírka se nafoukla a zavedla nás ke stolu pro 10. Najednou to šlo! Nicméně, vedle seděla parta mladých Angličanů, kteří už měli řádně popito a po chvíli začali řvát své písničky tak nahlas, že jsme se vzájemně vůbec neslyšeli. Když jsem požádal, zda by s tím servírka nemohla něco udělat, řekla, že nemohla, že jsou restaurant, který se specializuje na turisty a oni si to tady chtějí užít! Takže opilý platící Angličan je evidentně důležitější zákazník, než platící Čech! Odešli jsme ihned po jídle, o hodinu dříve, než jsme měli v plánu. Pivo bylo výborné (uvařili ho v Plzni dobře :-), jídlo lehký podprůměr. Když jsme kolem půl deváté odcházeli, v údajně "plné hospodě" jsme byli jen my, Angličani a ještě jeden stůl, jinak prázdno. Už nás tam nikdy nikdo neuvidí. Opět se mi potvrdilo pravidlo: Nechoď do "turistických restaurací", tam o zákazníka zájem nemají.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO