6 fotek

Restaurace The PUB Praha 1

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace The PUB Praha 1

Unikátní restaurace a bar v samotném centru Prahy 1. Nechte se nalákat na některé z unikátních prvků, které jdou napříč celým řetězcem The PUB, jehož je tato provozovna vlajkovou lodí. Každý stůl je on-line připojen do Pivní soutěže s ostatními provozovnami The PUB po celé republice. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Zážitek? Celkově hrůza!! Pozvali jsme si rodinu a přátele, že spolu prožijeme příjemný večer. Přestože jsme si s předstihem přes Restu.cz objednali stůl pro 10 lidí, tak nás servírka chtěla usadit ke dvěma odděleným stolům pro 6 lidí, protože prý mají plno a objednal jsem to pozdě. Protestoval jsem, že jsem stůl objednal před více než 14 dny a stůl mi byl potvrzen. Trval jsem na tom, že chceme sedět spolu, jelikož si chceme povídat jako jedna parta (proto jsme se sešli, že? :-). Servírka se nafoukla a zavedla nás ke stolu pro 10. Najednou to šlo! Nicméně, vedle seděla parta mladých Angličanů, kteří už měli řádně popito a po chvíli začali řvát své písničky tak nahlas, že jsme se vzájemně vůbec neslyšeli. Když jsem požádal, zda by s tím servírka nemohla něco udělat, řekla, že nemohla, že jsou restaurant, který se specializuje na turisty a oni si to tady chtějí užít! Takže opilý platící Angličan je evidentně důležitější zákazník, než platící Čech! Odešli jsme ihned po jídle, o hodinu dříve, než jsme měli v plánu. Pivo bylo výborné (uvařili ho v Plzni dobře :-), jídlo lehký podprůměr. Když jsme kolem půl deváté odcházeli, v údajně "plné hospodě" jsme byli jen my, Angličani a ještě jeden stůl, jinak prázdno. Už nás tam nikdy nikdo neuvidí. Opět se mi potvrdilo pravidlo: Nechoď do "turistických restaurací", tam o zákazníka zájem nemají.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace