Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Plzeň

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Když si člověk umí načepovat dobře, tak pivo bezkonkurenční. Obsluha by mohla reagovat o něco rychleji. K jídlu nemam výhrady. Celkově podnik hodnotím vzhledem ke konceptu a atmosféře kladně.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne nekuracke prostredi s dobrou obcanskou dostupnosti, hned na zastavce tramvaje 1 a 2. Jidlo moc dobre, tocena kofola vyborna a obsluha nadmiru trpeliva. Libilo se nam tu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde s přáteli na pivu. Bohužel jsme si mysleli, že budeme sedět u stolu s pípou. Slečna nám jen zdělila, že je plno a posadila nás ke stolu v zadní části restaurace. Chtělo by to upozornil, že stůl s pípou není volný při rezervaci. Ať stím člověk počítá. Jinak v pohodě.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
19.2.2017 Jsem zazil behem oběhového menu nejhorší obsluhu vsech dob. Ze sesti obednavek byly spleteny 3. Cekani na obedove menu 40 minut od objednani. Uz nikdy
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vedle typického samostatného čepování piva jsem dnes vyzkoušel i něco z kuchyně a neprohloupil jsem. Dal jsem si tataráček a mohu jen doporučit. Správně připravené topinky a čerstvý česnek celé jídlo jen korunovali.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí The Pub je specifické svojí polohou ve sklepních prostorech, což mu dodává velice zajímavou atmostféru. Pivo jako vždy vynikající, grilované cibulové kroužky opravdu stály za to. Vzhledem k blížícímu se Halloweenu byla obsluha řádně upravena.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Moc příjemný podnik, bohužel ve spodním patře, kde si zákazníci sami čepují pivo nebylo volno, zvolili jsme místa v horním patře, kde na nás několikrát obsluha zapomněla s pivem, jinak OK
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace,příjemné prostředí,ochotny personal. K jídlu jsem si dal skvělý PUB Beef Burger a moc sem si pochutnal Pivo bylo taky celkem slušné,určitě se ještě vrátim
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO