Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Liberec

Přehled hodnocení
84% celkově
85% personál
87% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 28x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pekne a stylove prostredi, nicmene jidlo extremne predrazene na to, ze toho neni kdovi kolik... ale dobre je, to zas ano. Jen skoda ze na vas naletavaji musky od stolni pipy- hnus... vim ze se to neda ovlivnit, ale neni to prave podnik pro citlivejsi povahy uchylne na cisto :D i tak ale jeden z lepsich podniku- Doporucuji
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Akorát pivo mě tu dnes vůbec nebralo, ba naopak. Plzeň s jaksi divnou pachutí, kterou pomalu cítím ještě teď (18:29). Milerád věřím, že tu protahují kohouty každé ráno, pak ale musí být chyba v pivu, nebo v trubkách mezi tankem a kohoutem. Mezi stolním a barovým točeným byl sice rozdíl, ale jen velmi malý. Chuť mi nespravil ani černý Kozel. Ovšem co se jídla týče, doporučuju na sto procent, vařej tady špičkově výborně! Nemohu nic vytkout.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restauraci jsem už navštívila vícekrát a vždy se mi tady líbilo. Je tu příjemné prostředí a velmi milá obsluha. S kamarádkou jsme ochutnaly výborné "jantarové pivo". Určitě doporučuji restauraci navštívit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Zašli jsme do Pubu na klasický tataráček se samotočenou Plzničkou a bylo to fajn. Točení piva přímo z pípy je super, škoda jen že tak strašně pění, to v minulosti nebývalo, ale nebral bych to jako překážku, prostě pivo musíte chvilku nechat odstát. Chuťově je ale výborné. Jídlo bylo dobré, jen bych možná očekával lepší prezentaci tataráčku, v současné podobě je maso i ingredience k namíchání na jednom bílém talíři a působí to docela lacině, narozdíl od ostatních restaurací, které si s tím umí "vyhrát". Velice pochválit musím personál, byl velmi pozorný a kdykoliv jsme na něho pomocí pípy zazvonili, tak byl v cukuletu u nás. Toto je fakt super vychytávka :-) Celkově mohu Pub doporučit, nicméně spíše pro kuřáky. Nekuřáci musí počítat s drobným načuchnutím :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do PUBu chodím jednou za čas a opět jsem byl zklamán s pivem. Pivo mi zde prostě nechutná. Na druhou stranu zde mají výborné jídlo na které bych znovu rád zašel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Dokážu pochopit, že zaschlé pivo na pípách uprostřed stolu láká všechny ty mušky, ale mě opravdu vůbec neláká si sedat ke stolu s takovým hejnem hmyzu. Co se jídla týče, byl jsem velmi mile překvapen, ale taková mega porce kolene se najednou fakt nedá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět super páteční posezení v této restauraci, prostředí parádní, číšník byl velmi milý a ochotný. Na tataráčku jsme si moc pochutnali a určitě ne naposledy !!!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO