Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 60x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Liberec

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá tanková Plzeň. Příjemné prostředí pro posezení s přáteli, možnost čepovet si pivo sám u stolu. Velká porce a dobré jídlo, doporučuji žebra. Možnost platiti kartou. Možnost kouření v restauraci.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Pikantní kuřecí nudličky nejsou, jak jsem dneska zjistil, tak úplně pro mě, příliš kečupová chuť, ovšem i tak dobré. Velmi mě potěšil přístup obsluhy k žádosti o přesazení dál od topení, vážně to pomohlo, i k natočení speciálu do půllitru. Mrzí mě tu ovšem jedna věc: doba čekání na jídlo přesahuje často i 40 minut.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Špíz naprosto luxusní, asi sem na něj s těmi super brambůrky budu chodit častěji. Speciální Radegast taky fajnový pivko, škoda jenom, že jsem si nemohl dát víc. Negativum: jenom dementa může napadnout udělat osvětlení hajzlů na fotobuňku. Člověk se nestihne ani *** a už je tam tma jak v ***.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ačkoli jsme seděli v kuřácké sekci nebylo ani tak zakouřeno. Pivo samozřejmě dobré. Rozlévané víno které jsem si objednala nestálo za moc, ale cibulové kroužky to zachránili. Personál ochotný i přes jasné zaškolování nových pomocníků bylo vše OK.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pekne a stylove prostredi, nicmene jidlo extremne predrazene na to, ze toho neni kdovi kolik... ale dobre je, to zas ano. Jen skoda ze na vas naletavaji musky od stolni pipy- hnus... vim ze se to neda ovlivnit, ale neni to prave podnik pro citlivejsi povahy uchylne na cisto :D i tak ale jeden z lepsich podniku- Doporucuji
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Akorát pivo mě tu dnes vůbec nebralo, ba naopak. Plzeň s jaksi divnou pachutí, kterou pomalu cítím ještě teď (18:29). Milerád věřím, že tu protahují kohouty každé ráno, pak ale musí být chyba v pivu, nebo v trubkách mezi tankem a kohoutem. Mezi stolním a barovým točeným byl sice rozdíl, ale jen velmi malý. Chuť mi nespravil ani černý Kozel. Ovšem co se jídla týče, doporučuju na sto procent, vařej tady špičkově výborně! Nemohu nic vytkout.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restauraci jsem už navštívila vícekrát a vždy se mi tady líbilo. Je tu příjemné prostředí a velmi milá obsluha. S kamarádkou jsme ochutnaly výborné "jantarové pivo". Určitě doporučuji restauraci navštívit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Zašli jsme do Pubu na klasický tataráček se samotočenou Plzničkou a bylo to fajn. Točení piva přímo z pípy je super, škoda jen že tak strašně pění, to v minulosti nebývalo, ale nebral bych to jako překážku, prostě pivo musíte chvilku nechat odstát. Chuťově je ale výborné. Jídlo bylo dobré, jen bych možná očekával lepší prezentaci tataráčku, v současné podobě je maso i ingredience k namíchání na jednom bílém talíři a působí to docela lacině, narozdíl od ostatních restaurací, které si s tím umí "vyhrát". Velice pochválit musím personál, byl velmi pozorný a kdykoliv jsme na něho pomocí pípy zazvonili, tak byl v cukuletu u nás. Toto je fakt super vychytávka :-) Celkově mohu Pub doporučit, nicméně spíše pro kuřáky. Nekuřáci musí počítat s drobným načuchnutím :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO