Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Liberec

Provoz řetězce restaurací se samoobslužným čepováním piva na základě franchisingového konceptu. The PUB Liberec je barem zbrusu nové generace, kde naleznete unikátní systém samoobslužných pivních výčepů na každém stole a nejdelší bar v Liberci vůbec!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ačkoli jsme seděli v kuřácké sekci nebylo ani tak zakouřeno. Pivo samozřejmě dobré. Rozlévané víno které jsem si objednala nestálo za moc, ale cibulové kroužky to zachránili. Personál ochotný i přes jasné zaškolování nových pomocníků bylo vše OK.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pekne a stylove prostredi, nicmene jidlo extremne predrazene na to, ze toho neni kdovi kolik... ale dobre je, to zas ano. Jen skoda ze na vas naletavaji musky od stolni pipy- hnus... vim ze se to neda ovlivnit, ale neni to prave podnik pro citlivejsi povahy uchylne na cisto :D i tak ale jeden z lepsich podniku- Doporucuji
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Akorát pivo mě tu dnes vůbec nebralo, ba naopak. Plzeň s jaksi divnou pachutí, kterou pomalu cítím ještě teď (18:29). Milerád věřím, že tu protahují kohouty každé ráno, pak ale musí být chyba v pivu, nebo v trubkách mezi tankem a kohoutem. Mezi stolním a barovým točeným byl sice rozdíl, ale jen velmi malý. Chuť mi nespravil ani černý Kozel. Ovšem co se jídla týče, doporučuju na sto procent, vařej tady špičkově výborně! Nemohu nic vytkout.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO