Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Liberec

Provoz řetězce restaurací se samoobslužným čepováním piva na základě franchisingového konceptu. The PUB Liberec je barem zbrusu nové generace, kde naleznete unikátní systém samoobslužných pivních výčepů na každém stole a nejdelší bar v Liberci vůbec!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Pikantní kuřecí nudličky nejsou, jak jsem dneska zjistil, tak úplně pro mě, příliš kečupová chuť, ovšem i tak dobré. Velmi mě potěšil přístup obsluhy k žádosti o přesazení dál od topení, vážně to pomohlo, i k natočení speciálu do půllitru. Mrzí mě tu ovšem jedna věc: doba čekání na jídlo přesahuje často i 40 minut.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Špíz naprosto luxusní, asi sem na něj s těmi super brambůrky budu chodit častěji. Speciální Radegast taky fajnový pivko, škoda jenom, že jsem si nemohl dát víc. Negativum: jenom dementa může napadnout udělat osvětlení hajzlů na fotobuňku. Člověk se nestihne ani *** a už je tam tma jak v ***.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO