Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 60x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The PUB Liberec

Provoz řetězce restaurací se samoobslužným čepováním piva na základě franchisingového konceptu. The PUB Liberec je barem zbrusu nové generace, kde naleznete unikátní systém samoobslužných pivních výčepů na každém stole a nejdelší bar v Liberci vůbec!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá tanková Plzeň. Příjemné prostředí pro posezení s přáteli, možnost čepovet si pivo sám u stolu. Velká porce a dobré jídlo, doporučuji žebra. Možnost platiti kartou. Možnost kouření v restauraci.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Pikantní kuřecí nudličky nejsou, jak jsem dneska zjistil, tak úplně pro mě, příliš kečupová chuť, ovšem i tak dobré. Velmi mě potěšil přístup obsluhy k žádosti o přesazení dál od topení, vážně to pomohlo, i k natočení speciálu do půllitru. Mrzí mě tu ovšem jedna věc: doba čekání na jídlo přesahuje často i 40 minut.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO