9 fotek
5 0 5

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace The PUB - České Budějovice


Zcela nekuřácký The PUB v Českých Budějovicích najdete v ulici Na Sadech 30.

Rozmanitost se dvoupodlažnímu prostoru nedá upřít. Prosvětlené nadzemní podlaží s velkými okny, kde můžete sledovat ruch v okolí Mariánského náměstí, oceníte jistě především přes den, podzemní sklepní prostory Vám pak nabídnou více soukromí v jakoukoli denní i noční hodinu.

Celkem u 12 stolů se samoobslužnými pivními výčepy můžete vyzkoušet různé druhy piv z portfolia Plzeňského Prazdroje. Každý samoobslužný pivní výčep je vybaven dotykovým panelem, který Vám umožňuje sledovat Vaše pivní výtoče, objednávat jídlo, pití, přivolat obsluhu přímo od stolu nebo si objednat Vaši oblíbenou písničku prostřednictvím The PUB Jukebox. Chcete se ještě více bavit, zapojte se do Pivních her a změřte síly s ostatními hosty.

Samozřejmostí je výborné jídlo české a mezinárodní kuchyně. Ochutnejte třeba skvělý PUB Burger! Denně pro Vás navíc připravují polední menu za zvýhodněnou cenu a v rámci The PUB Club máte každý 10. oběd zdarma.
Zobrazit více
  • +3

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace