Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

The Globe Bookstore and Café

Přehled hodnocení
79% celkově
81% personál
81% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 9x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Problém vyvstal při příchodu, kdy obsluha neměla informaci o rezervaci z Restu. Přestože byl bar rezervovaný pro privat quiz, snažili se nás usadit. Obsluha byla výborná a nenechala se rozhodit tím, že občas nevíme, jestli aktuální číšník zrovna mluví česky nebo anglicky. Jídlo byl rozhodně lepší průměr. Korunku na závěr celému pobytu dal New York cheesecake, který byl famózní:-) Návštěvu rozhodně doporučuji, ale nejdřív si ověřte, zda vědí o Vaší rezervaci;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi netradiční prostředí, kolem spousta cizinců (i obsluha preferuje angličtinu před češtinou), ceny za jídlo a pití úměrné lokalitě. Jídlo je výborné, ani vegetarián tam rozhodně strádat nebude. Body navíc i za domácí limonádu a ledový čaj!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
zajímavý podnik, jídlo bylo dobré, cenově srovnatelné a přiměřené lokalitě, byl malý problém s voucherem Restu, ale nakonec vyřešeno. Trochu vázla obsluha, ale personál byl ochotný Petra
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajimave prostredi, ceny odpovidaji lokaci v centru (mirne vyssi), vyborny domaci ledovy caj, jidlo take dobre. A mate moznost procvicit anglictinu - okolo hodne turistu ;-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Came with colleagues for a dinner and Wednesday Quiz Night. Food was good, personnel could have been more attentive, but ok. Quiz Night was fun, just a bit too long and did not start on time, which would have been appreciated.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
The Globe is the perfect place for Expats in Prague. English-speaking staff, events every week, awesome nachos and good beer.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemný podnik, domácká atmosféra, skvěle chilli, vstřícný personál. Určitě doporučuji karaoke - díky mezinárodnímu osazenstvu si člověk vůbec nepřipadá jako v Praze.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hezké nekuřácké prostředí s milou atmosférou. Jídlo dobré, víno také. V přední části je obchod s anglickými knihami a kavárna, také příjemné posezení. Před Vánoci pouštějí jednu anglickou vánoční písničku za druhou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Visited on a Saturday afternoon for brunch. Was met by a friendly waitress that showed us to our table and another waiter shortly thereafter turned up with the menus. The menu is very big and has a lot to offer for lunch/brunch with typical American, Mexican & English dishes. My company chose the LA Eggs Benedict and I The Disaster omelet. Our drinks (coffee & fresh orange juice) were served after a couple of minutes and our meals no more than 5 later. So very fast service! Our eggs was served with crispy hash browns and we bot agreed that our meals was very tasty and delicious. The atmosphere was laid back but the music a bit too loud for my taste. We could both here several languages being spoken at the tables nearby so clearly a typical expats cafe I would say. A nice little place to go for breakfast or lunch/brunch which I can highly recommend.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO