Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

The Globe Bookstore and Café

The Globe Bookstore and Cafe je pražským prvním a nejlepším anglickým knihkupectvím, doplněným moderní živou kavárnou, která nabízí lahodnou kávu, koktejly a jednu z nejlepších kuchyní v Praze s domácími hamburgry, saláty, těstovinami a dalšími dobrotami a s pravým americkým brunchem o víkendech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Problém vyvstal při příchodu, kdy obsluha neměla informaci o rezervaci z Restu. Přestože byl bar rezervovaný pro privat quiz, snažili se nás usadit. Obsluha byla výborná a nenechala se rozhodit tím, že občas nevíme, jestli aktuální číšník zrovna mluví česky nebo anglicky. Jídlo byl rozhodně lepší průměr. Korunku na závěr celému pobytu dal New York cheesecake, který byl famózní:-) Návštěvu rozhodně doporučuji, ale nejdřív si ověřte, zda vědí o Vaší rezervaci;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi netradiční prostředí, kolem spousta cizinců (i obsluha preferuje angličtinu před češtinou), ceny za jídlo a pití úměrné lokalitě. Jídlo je výborné, ani vegetarián tam rozhodně strádat nebude. Body navíc i za domácí limonádu a ledový čaj!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
zajímavý podnik, jídlo bylo dobré, cenově srovnatelné a přiměřené lokalitě, byl malý problém s voucherem Restu, ale nakonec vyřešeno. Trochu vázla obsluha, ale personál byl ochotný Petra
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO