Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

The Globe Bookstore and Café

The Globe Bookstore and Cafe je pražským prvním a nejlepším anglickým knihkupectvím, doplněným moderní živou kavárnou, která nabízí lahodnou kávu, koktejly a jednu z nejlepších kuchyní v Praze s domácími hamburgry, saláty, těstovinami a dalšími dobrotami a s pravým americkým brunchem o víkendech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Visited on a Saturday afternoon for brunch. Was met by a friendly waitress that showed us to our table and another waiter shortly thereafter turned up with the menus. The menu is very big and has a lot to offer for lunch/brunch with typical American, Mexican & English dishes. My company chose the LA Eggs Benedict and I The Disaster omelet. Our drinks (coffee & fresh orange juice) were served after a couple of minutes and our meals no more than 5 later. So very fast service! Our eggs was served with crispy hash browns and we bot agreed that our meals was very tasty and delicious. The atmosphere was laid back but the music a bit too loud for my taste. We could both here several languages being spoken at the tables nearby so clearly a typical expats cafe I would say. A nice little place to go for breakfast or lunch/brunch which I can highly recommend.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Maji Karaoke. Dobry podnik. Prijemne prostredi. Dobra obsluha. Kvalitni jidlo a dobre piti. Cena je rozumna a odpovida kvalite. Rychlost obsluhy je primerena. Celkove prijemny zazitek, doporucuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO