Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

The Globe Bookstore and Café

The Globe Bookstore and Cafe je pražským prvním a nejlepším anglickým knihkupectvím, doplněným moderní živou kavárnou, která nabízí lahodnou kávu, koktejly a jednu z nejlepších kuchyní v Praze s domácími hamburgry, saláty, těstovinami a dalšími dobrotami a s pravým americkým brunchem o víkendech.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je velice příjemná, což umocňuje i milý personál. Jídlo : křidýlka v medovo-hořčičné krustě byla velmi dobrá a New York Cheescake též výborný. Určitě se budeme vracet.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Príjemné prostredie a hlavne krásne kníhkupcetvo. Jedlo aj nápoje boli fajn. Poriadajú sa tu super kvízy ale aj iné akcie. Pozor, nie každý z obsulhy hovorí česky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Problém vyvstal při příchodu, kdy obsluha neměla informaci o rezervaci z Restu. Přestože byl bar rezervovaný pro privat quiz, snažili se nás usadit. Obsluha byla výborná a nenechala se rozhodit tím, že občas nevíme, jestli aktuální číšník zrovna mluví česky nebo anglicky. Jídlo byl rozhodně lepší průměr. Korunku na závěr celému pobytu dal New York cheesecake, který byl famózní:-) Návštěvu rozhodně doporučuji, ale nejdřív si ověřte, zda vědí o Vaší rezervaci;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO