Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace The Erin's Flag Irish Pub

Přehled hodnocení
94% celkově
89% personál
91% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S přáteli jsme ochutnali z jídelníčku z hlavních jídel vše kromě burgerů a ničemu se nedalo nic vytknout. Číšník ochotný, srandičky, ale v rámci mezí. Prostředí velmi příjemné, autentická hudba, která ovšem nerušila. Rozhodně na horních příčkách mých oblíbených brněnských podniků.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Irish Pubu jsme byly s kamaradkou poprve a moc nas prekvapil! Jidlo bylo vynikajici, skvele pivo a drinky. Obsluha skvela, mila a prirozena. Rozhodne prijdeme brzy znovu!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí i jídlo bylo vynikající. Obsluha milá a rychlá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Typický irský Guinness Beef Stew s hovězím masem mne opravdu potěšil a rozšířil moje gurmánské obzory. To pravé překvapení ale přišlo u hamburgeru z masa vyzrálého irského býčka. Na evidentně poctivých 180g v kombinaci s čerstvým kváskovým pečivem (pečou zde kváskový chléb, bulky na hamburgery a ciabaty se sušenými rajčaty a olivami) si kolega zjevně pochutnal. Sqělé! Jen tak dále, pokud jim to vydrží...toto je zlatá medaile :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný podnik se skvělou atmosférou, sympatický číšník nám ochotně poradil s výběrem. Nevšední piva, která stojí za ochutnání a vynikající irský cider, který není zdaleka tak přeslazený, jako ty české. Poctivé jídlo, ochutnali jsme shepherds pie a salát se šťavnatým kuřecím prsíčkem, k němu byla domácí ciabatta se sušenými rajčátky . Už plánujeme další návštěvu.
Restaurace The Erin's Flag Irish Pub Restaurace The Erin's Flag Irish Pub Restaurace The Erin's Flag Irish Pub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
e začátku obsluha trochu vazla, ale po příchodu dalších pracovníků zacal servis byt velmi dobrý, jídlo velmi chutné a esteticke. Obsluha umí dobře poradit s pitím či jídlem. Původně jsme zamyslely zůstat jen čistě na dřívější večeři, ale zustaly jsme do pozdějších večerních hodin. Návštěvu jsme si uzily a rady se zase zastavíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO