Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace The Down Under

Otevření “Down Under bar and restaurant” je snem, který se stal skutečností pro majitele a přátele Ashley McGlynn a Meagan Hasa.
 Myšlenka otevření podniku, kde si celá rodina přijde na své, vznikla po dlouhém hledání místa, kde by bylo postaráno opravdu o všechny členy rodiny – od velkých až po nejmenší. Proto propojili restauraci, sportovní bar a velký dětský koutek, aby potěšili každého z nich. Restaurace nabízí lahodné menu inspirované australskou kuchyní, je v něm tedy i několik specialit, které jinde v Praze nenajdete. Na snídani si u nich můžete pochutnat každé ráno po celý týden. Od pondělí do pátku mají připravené polední menu i ala carte menu, které Vám rádi připraví kdykoliv během dne. Pokud jste příznivci slaných koláčků neboli “Pies”, můžete se těšit na výběr od známého Pie Shopu, který je součástí jejich konceptu. Nápojový list pro Vás pečlivě sestavili a inspiraci čerpali v podstatě z celého světa. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba