Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Thalia Bistro Restaurant

Thalia Bistro Restaurace má kapacitu až 30 osob a nabízí sezónní moderní mezinárodní kuchyni za použití vysoce kvalitních produktů.
Restaurace je ideálním místem pro rodiny s dětmi stejně tak jako pro setkání obchodních klientů a diplomatů nebo na organizaci akce. Vynikající speciality zdejšího šéfkuchaře překonají očekávání všech gurmánů.  Nabídka Thalia Bistro Restaurant je založena na typických pokrmech středozemní kuchyně v kombinaci s jejími moderními prvky.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno