Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Thai restaurant Siam Orchid

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Krásná autentická thajská restaurace. Personál velmi milý a ochotný. Jídlo bylo vynikjaící - všichni jsme si moc pochutnali. Doporučuji thajské kokosové kari - to je jasná volba :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Actually we never ate there. When we arrived the restaurant was empty, the atmosphere was quite strange and it smelled bad. When we sat at our table there were some ants running on it. It was too much for us!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborne a v tuto dobu nečekaně klidné místo na rychlý oběd. Velmi milá obsluha a výborné jídlo za velmi přijatelné ceny (především co se týká poledního menu).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nabízí průměrné asijské jídlo, ale za nadprůměrné ceny. Obsluha je příjemná, ale prostředí nepůsobí úplně příjemné. Na rychlý oběd urcite doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Bohuzel jsem ochutnala pouze menu, které bylo průměrne. Obsluha velmi příjemná.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO