Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant TGM Cafe

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a hezká restaurace s milou obsluhou, na vynikajícím místě a stylová. Jídlo velmi dobré, a na výběr je spoustu možností s vynikajícími burgery s domácími hranolky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme přišli v pěti. Tři z nás si dali burgery, hodnocení jedno perfektní, dva že příště by si dali něco jiného. Já jsem si dala kuřecí rizoto s rukolou a hodnotím jako vynikající, a pátá měla kuřecí prso s chedarem a hodnocení také velice pozitivně. Útrata 1 000 Kč vč. nápojů. Co mi nicméně vadí je, že prostor je poměrně neútulný, bývá tam docela prázdno a hudba hraje hodně potichu.
Restaurant TGM Cafe
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
7. Mexican Nic moc, spíš nic, jak moc. Už nikdy! Čekali jsme na pivo 30 minut, pak jsem se dozvěděl, že nemají sklo. Pivo vodové. "Nóbl" v kabátku prášivého psa.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kladně hodnotím "nekuřácké" prostředí. Doporučuji registraci na TripAdvisor.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Ačkoliv jsme měli potvrzenu rezervaci, místo pro nás se připravovalo až s naším příchodem, personál v kuchyni kouřil a otevřenými dveřmi byl kouř velmi nepříjemně cítit. S jídlem jsme byli spokojeni, ale při placení měla obsluha problém s vyúčtováním a to celkový dojem pokazilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šly v pátek večer s kamarádkou na víno a kamarádka si dala i jídlo. Papardelle s kuřecím masem. Ohodnotila jako dobré, ale slanější. Víno jsme chtěly rulandské šedé, ale neměli, tak jsme si daly rulandské bílé, bylo docela dobré. Co mi přišlo divné, že tam v pátek večer nikdo nebyl, asi kvůli prázdninám.
Restaurant TGM Cafe Restaurant TGM Cafe Restaurant TGM Cafe Restaurant TGM Cafe
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je na dobrém místě, v období letních prázdnin nabízí od 11 do 13 hod. velké množství burgeru za 98,-Kč včetně hranolek a salátu coleslaw. Obsluha je milá a příjemná. Doporučujeme k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí a obsluha..možnost posezení na venkovní zahrádce.S jídlem i pitím jsme byly moc spokojeny,burgy i dýňový krém byly výborné.Kafe také.Ocenily jsme domácí limonády,které byly skvělé. Opravdu velmi příjemné odpoledne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je příjemné, ale působí zbytečně vzdušně a prázdně. Obsluha relativně rychlá (i když minule měla problémy s otevřením vína). Dali jsme si burger Grand Royal (119 Kč) a medailonky z vepřové panenky s pepřovou omáčkou, pečenou slaninou a cibulovou slámou (185 Kč) + bramborové dílky (35 Kč). Chuťově dobré, ale od burgeru jsme čekali trochu více vzhledem k tomu, že je to restaurace zaměřená na hamburgery (den předtím jsme byli v Bowlandu Olomouc a také jsme si dávali burger a ten vizuálně i chutově byl lepší, i když o něco dražší). Každopádně v Přerově nyní asi nejlepší volba restaurace (poloha, prostředí, jídlo, ceny).
Restaurant TGM Cafe Restaurant TGM Cafe Restaurant TGM Cafe
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné a zcela nekuřácké prostředí, rychlá a milá obsluha, široká nabídka burgerů, dále steaky, těstoviny a k tomu pivo Zubr, bezproblémová platba kartou, mohu doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO