Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant TGM Cafe

Restaurace na náměstí TGM se skvělou nabídkou jídel.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a hezká restaurace s milou obsluhou, na vynikajícím místě a stylová. Jídlo velmi dobré, a na výběr je spoustu možností s vynikajícími burgery s domácími hranolky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme přišli v pěti. Tři z nás si dali burgery, hodnocení jedno perfektní, dva že příště by si dali něco jiného. Já jsem si dala kuřecí rizoto s rukolou a hodnotím jako vynikající, a pátá měla kuřecí prso s chedarem a hodnocení také velice pozitivně. Útrata 1 000 Kč vč. nápojů. Co mi nicméně vadí je, že prostor je poměrně neútulný, bývá tam docela prázdno a hudba hraje hodně potichu.
Restaurant TGM Cafe
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
7. Mexican Nic moc, spíš nic, jak moc. Už nikdy! Čekali jsme na pivo 30 minut, pak jsem se dozvěděl, že nemají sklo. Pivo vodové. "Nóbl" v kabátku prášivého psa.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO